Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai pdf, epub, mobi

Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai | Audinga Peluritytė

Atsisiųsti knygą Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9786094597121


 • Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai.pdf
  Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai.epub
  Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai.mobi


  Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai” susitelkiama ties šiuolaikine lietuvių literatūra, brėžiant jos raidos kontūrus sovietmečiu ir atgautos nepriklausomybės metais. Vienas svarbiausių šios knygos argumentų – lietuvių literatūrą pamatyti iš platesnės perspektyvos.
  Į knygos teorinių tyrinėjimų lauką patenka artimiausių Rytų ir Vidurio Europos kaimynų (lenkų, čekų, slovakų) literatūros tyrimai, o kultūros ribų refleksija tampa pamatiniu pasakojimo apie literatūros tapsmą būdu, užtikrinančiu literatūrologinio žvilgsnio perkėlimą nuo sistemos prie proceso, nuo abstraktaus neapibrėžtumo prie individualaus stiliaus tyrimų.

  Knyga “Ribos architektonika. Šiuolaikinė lietuvių literatūra ir kontekstai” skirta literatūros mokslo tyrinėtojams, specialistams, studentams, mokytojams ir visiems, besidomintiems šiuolaikine literatūra.

  Leave a Reply