Riebalų dieta. Lieknėk be alkio pdf, epub, mobi

Riebalų dieta. Lieknėk be alkio | Mark Hyman

Atsisiųsti knygą Riebalų dieta. Lieknėk be alkio pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Balto

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786098184174


 • Riebalų dieta. Lieknėk be alkio.pdf
  Riebalų dieta. Lieknėk be alkio.epub
  Riebalų dieta. Lieknėk be alkio.mobi


  Riebalų dieta. Lieknėk be alkio pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Riebalų dieta. Lieknėk be alkio pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Riebalų dieta. Lieknėk be alkio knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Riebalų dieta. Lieknėk be alkio pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Riebalų dieta. Lieknėk be alkio aprašymas

  Aprašymas

  Ką daryti, kad būtumėte sveiki, normaliai svertumėte ir ilgai gyventumėte? Valgykite riebesnį maistą! Taip, taip. Riebiau valgykite, kad sulieknėtumėte, gerai jaustumėtės, išvengtumėte širdies ligų, diabeto, silpnaprotystės ir ilgiau gyventumėte.

  Šioje knygoje “Riebalų dieta. Lieknėk be vargo” sužinosite, kaip buvo kuriamas riebalų mitas, kodėl kalorija nelygi kalorijai, kas iš tiesų sukelia širdies ligas, kodėl jaučiamės alkani, kodėl mums reikia sočiųjų riebalų, ir rasite atsakymus į daugybę kitų klausimų, į kuriuos dar negali atsakyti jūsų gydytojas.

  Iš anglų kalbos vertė Vita Daugėlienė

  Leave a Reply