Robokalipsė pdf, epub, mobi

Robokalipsė | Daniel H. Wilson

Atsisiųsti knygą Robokalipsė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094037115 • Robokalipsė.pdf
  Robokalipsė.epub
  Robokalipsė.mobi


  Robokalipsė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Robokalipsė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Robokalipsė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Robokalipsė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Robokalipsė aprašymas

  Aprašymas

  Ar kurdami išmaniąsias technologijas nesukursime sau pernelyg išmanaus priešo?

  Knyga “Robokalipsė”– kvapą gniaužiantis pasakojimas apie robotų sukilimą ir lemiamą žmonijos kovą už išlikimą. Netolimoje ateityje technologijos įsiskverbia į visas gyvenimo sritis ir gerokai palengvina žmonėms gyvenimą: robotai tvarko namus, vairuoja mašinas, kariauja… kol tampa mirtinu priešu.
  Vaiką primenantis, bet labai galingas dirbtinis intelektas Archosas – globalus mašinų tinklas, nuo kurio priklauso pasaulis, – dėl mokslininko klaidos atsisuka prieš žmones. Po pavienių atakų išmuša valanda, kai robotai vieningai puola. Žmonija yra ant sunaikinimo ribos ir, kad atsilaikytų prieš tokį galingą priešą, jai reikės susivienyti. Kas nugalės: robotai ar žmonės?

  Talentingai parašytas, įtampos ir veiksmo scenų gausus pasakojimas “Robokalipsė” pilnas šiur pą keliančių įžvalgų apie mus supančias technologijas. O kas galėtų geriau žinoti su jomis susijusias grėsmes nei knygos autorius Danielis H. Wilsonas, studijavęs robotiką?
  “Robokalipsė” tituluojama vienu įdomiausių pastarųjų metų mokslinės fantastikos kūrinių ir įtaigumu yra lyginama su Maxo Brookso “Pasauliniu karu Z”.

  Daniel H. Wilson gimė 1978 m. Talsoje, Oklahomos valstijoje. Talsos universitete įgijęs informatikos bakalauro laipsnį, o Carnegie Mellono universitete Pitsburge – robotikos srities mokslinį laipsnį, pradėjo rašyti knygas.
  „Robokalipsė“ tapo The New York Times bestseleriu ir suteikė autoriui tarptautinį pripažinimą. Ją ekranizuoti ruošiasi mokslinės fantastikos epų genijus Stevenas Spielbergas.

  Vertė Astra Alba

  Leave a Reply