Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena pdf, epub, mobi

Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena | Jurga Jurkevičienė, Paulius Jurkevičius

Atsisiųsti knygą Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 344
 • ISBN ar kodas: 9786094663444


 • Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena.pdf
  Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena.epub
  Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena.mobi


  Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena aprašymas

  Aprašymas

  Nekeldami kojos iš namų galite pagyventi žavingosios Italijos sostinės Romos ritmu. Jurgos ir Pauliaus Jurkevičių knyga „Romanas su Italija: ketvirtis amžiaus Romoje – kaip viena diena“ tiesiog pulsuoja itališka aistra grožiui, maistui ir pačiam gyvenimui.

  Į Italiją išvykę ir ten savo gyvenimus kuriantys sutuoktiniai pasakoja apie tai, ką reiškia mėgautis Italija. Skaitydami knygą „Romanas su Italija“, šioje šalyje praleisite vos vieną dieną, tačiau į ją sutilps autorių ten pragyventi 25 metai ir visos įdomiausios patirtys.

  Rytinis espreso puodelis, įdomūs kaimynai, Romos restoranai ir jų valgiaraščiai, miesto rūmai ir terasos, vynas… Visa tai – neatsiejami itališko gyvenimo būdo elementai, o gyvenant Italijoje net menkiausios kasdienybės detalės pinasi su legendomis ir istorijomis. Vis dėlto Italija, kaip ir pats gyvenimas, nėra vien tik didžiulis džiaugsmo ir malonumų šaltinis. Knygos autoriai atskleis ir nemažai erzinančių smulkmenų, papasakos apie kai kuriuos piktinančius dalykus.

  Knyga „Romanas su Italija“ parašyta sutuoktinių – vyro ir moters, todėl joje puikiai atsiskleidžia tiek vyriškoji, tiek moteriškoji Italijos pusės. Apie vizitus pas ginekologą, apie mokyklą, į kurią eina vaikai, apie vyriškos laimės paieškas, politiką, popietės miegą ir keliones – daugybė įdomiausių nutikimų ir istorijų pasakojamos su ironija ir subtiliu humoru.

  Kiekvienas Amžinojo miesto akmuo mena istoriją, kiekvienas kelias, parkas, skulptūra ar aikštė čia pasakoja apie Antikos laikus ar Renesanso didybę. Gyventi Italijoje reškia atsiduoti istorijai ir jausmams, tad ketvirtis amžiaus čia iš tiesų yra tarsi viena diena.

  Paulius Jurkevičius (g. 1962 m.) ir Jurga Jurkevičienė (g. 1963 m.) – žurnalistai, rašytojai, gyvenantys Italijoje. Šiuo metu bendradarbiauja su portalu 15min. Drauge parašė knygas „Italija“ ir „Sava Roma“.

  Paulius yra gastronomijos ekspertas, studijuoja itališkos kasdienybės kultūrą, gali pasakoti ne tik apie itališką maistą, bet ir politiką, madą, etiketą ar net Italijos mafiją. Taip pat yra knygų „Staltiesės ritmu“, „Knyga apie ypač tyrą“, „Dėl skonio ginčijamasi“ autorius.

  Jurga yra mados ekspertė, mados apžvalgininkė, akredituotų užsienio žurnalistų asociacijos Stampa estera narė. 2011 m. buvo įvertinta prestižine tarptautinio žurnalistų konkurso Sicilia terra mediterranea premija. Knygų „Itališkos elegancijos kodas“ ir „Stilingi egoistai“ autorė.

  Leave a Reply