Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori pdf, epub, mobi

Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori | Yvette Zoltowska-Darska

Atsisiųsti knygą Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Egmont Lietuva

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 18×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786090501757 • Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori.pdf
  Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori.epub
  Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori.mobi


  Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ronaldo: berniukas, kuris žinojo ko nori aprašymas

  Aprašymas

  Kai Cristiano buvo aštuoneri, jo komanda pralošdavo visas futbolo rungtynes. Dvylika, kai jis paliko šeimą ir apsigyveno Lisabonos internate. Penkiolika, kai jam buvo diagnozuota širdies liga, dėl kurios vos neteko mesti futbolo. Dvidešimt ketveri, kai jis tapo… geriausiai apmokamu visų laikų žaidėju!

  Ronaldo istorija – tai pasakojimas apie geležinę valią ir ryžtą kelyje į viršūnę. Apie nepaprastą talentą ir sunku darbą. Apie futbolą, kuriam kartais tenka daug paaukoti. Šią kiekvienam futbolo gerbėjui perskaityti privalomą knygą gausiai iliustruoja spalvotos nuotraukos, o nuspalvina smagios istorijos iš futbolo aikštės.

  Iš anglų kalbos vertė K. Vilkončienė

  Leave a Reply