Rožinio malda vidiniam išgijimui pdf, epub, mobi

Rožinio malda vidiniam išgijimui | Br. Dwight Longenecker

Atsisiųsti knygą Rožinio malda vidiniam išgijimui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955292036 • Rožinio malda vidiniam išgijimui.pdf
  Rožinio malda vidiniam išgijimui.epub
  Rožinio malda vidiniam išgijimui.mobi


  Rožinio malda vidiniam išgijimui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rožinio malda vidiniam išgijimui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rožinio malda vidiniam išgijimui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rožinio malda vidiniam išgijimui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rožinio malda vidiniam išgijimui aprašymas

  Aprašymas

  Rožinis – tai sena meditacinė malda, galinti suteikti ne tik malonę ir džiaugsmą. Kai kalbame Rožinį, Dievas gali keisti mūsų gyvenimą. Su Jėzumi ir Marija visa, kas buvo mumyse sudraskyta, sugadinta ar sužalota, gali būti išgydyta. Ši knygelė, gimusi iš asmeninės autoriaus maldos patirties. Joje per pasakojimus, apmąstymus, maldingas meditacijas jis atskleidžia skaitytojui veiksmingą ir labai asmenišką būdą, kaip kalbant Rožinį siekti perkeitimo ir vidinio išgijimo.

  Br. Dvaitas Longnekeris (Dwight Longenecker) – Pietų Karolinos Čarlstono vyskupijos kunigas. Jis parašė daug knygų katalikų apologetikos ir benediktinų dvasingumo temomis.

  Vertė Jonas Prunskus

  Leave a Reply