Rožių dvaras pdf, epub, mobi

Rožių dvaras | Irena Buivydaitė

Atsisiųsti knygą Rožių dvaras pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786090135549


 • Rožių dvaras.pdf
  Rožių dvaras.epub
  Rožių dvaras.mobi


  Rožių dvaras pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rožių dvaras pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rožių dvaras knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rožių dvaras pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rožių dvaras aprašymas

  Aprašymas

  Kaip atsikelti, kai staiga sugriūva viskas, ką kūrei daugybę metų? Kaip išgyventi, kai sužinai, kad tai, kuo tikėjai, tebuvo muilo burbulai ir oro pilys? Irenos Buivydaitės knygoje „Rožių dvaras“ pasakojama viską praradusios moters drama ir atskleidžiamas visas žmonių santykių spektras.

  Hera ir Leonas gyveno pasiturinčiai didžiuliame dvare, o Heros puoselėjamas rožynas buvo tikra dvaro puošmena. Tačiau Heros vyras Leonas netikėtai miršta ir žmona lieka dideliame dvare viena ir prislėgta. Negana to, Hera netrunka išsiaiškinti, kad vyras nuo jos slėpė begalę dalykų. Jų geras aprūpintas gyvenimas jau kurį laiką kabojo ant plauko – verslas bankrutuoja, beveik visas turtas įkeistas bankui.

  Herai lieka nedidelė dvaro dalis, o visa kita – išparduodama. Tiek laiko puoselėti, prižiūrimi ir mylėti namai tampa nebemieli. Hera ir toliau prižiūri rožyną, tačiau dirba ten pykdama ir nekęsdama visko aplinkui. Į namą atsikraustę nauji kaimynai kaskart bando susidraugauti su liūdnąja našle, tačiau nesėkmingai. Herai pernelyg sunku priimti draugystę iš tų, kurie dabar gyvena jos su tokia meile kurtuose namus. Tačiau po truputį naujų žmonių gyvenimai įtraukia Herą. Ji ne tik susidomi kitais žmonėmis, bet ir iš naujo susipažįsta su savimi, suvokia, savo ankstesnių nuostatų, vertybių trapumą ir iš naujo įvertina tai, ką turi ir ko neteko.

  „Dvi dienas nuo ryto iki vėlyvo vakaro gyvenau „Rožių dvare”, kur laikas bėgo daug greičiau. Pamilau jo herojus ir jie visi man tapo labai artimi. Tai labai šiuolaikiška knyga, gyva, tikra, gerai suvarstyta, ištisas Lietuvos gyvenimo ir visuomenės kaleidoskopas!“
  Jolita Herlyn, populiarų romanų autorė

  Irena Buivydaitė-Kupčinskienė (g. 1954 m.) – rašytoja, anglų kalbos dėstytoja.
  Gyveno ir mokėsi Šiauliuose, vėliau Vilniaus universitete studijavo anglų kalbą ir literatūrą. Nuo 1978 gyvena Alytuje. Čia dėstė anglų kalbą mokyklose, dirbo Alytaus rajono centrinėje bibliotekoje, Alytaus ekskursijų biure. Turėjo savo vertimų ir anglų kalbos kursų įmonę. Verčia grožinę ir pažintinę literatūrą, dėsto Alytaus kolegijoje.
  Pirmoji I. Buivydaitės knyga pasirodė 1995 metais, tai buvo romanas „Šimtas baltų mersedesų“. „Rožių dvaras“ – jau tryliktoji autorės knyga. Skaitytojai labiausiai pamėgo rašytoją už jos romanus „Tikros ir netikros seserys“, „Kitapus veidrodžio“ ir „Nebaigta kalnų sakmė“. Autorės knygos yra vienos skaitomiausių šalies bibliotekose.

  Leave a Reply