Rožių patalas pdf, epub, mobi

Rožių patalas | Nora Roberts

Atsisiųsti knygą Rožių patalas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955133155


 • Rožių patalas.pdf
  Rožių patalas.epub
  Rožių patalas.mobi


  Rožių patalas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rožių patalas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rožių patalas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rožių patalas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rožių patalas aprašymas

  Aprašymas

  Antroji “Nuotakų kvarteto” knyga
  Keturios geriausios draugės – Parker, Emalaina, Lorelė ir Makenzė sėkmingai darbuojasi vestuvių organizavimo bendrovėje. Visos merginos puikiai išmano savo darbą, todėl gali užtikrinti, kad vestuvių diena, švenčiama „Įžaduose“, nestokos nuostabių akimirkų.
  Emalainą Grant nuo vaikystės žavi romantika, ir mergina išties jaučiasi laiminga dirbdama su glėbiais įvairiausių gėlių. Įspūdingo grožio ir temperamento floristei romantikos pakanka ir kitur – ji lengvai užkariauja vyrų širdis. Tačiau metai bėga, o to vienintelio, prie kurio linktų jos pačios širdis, neatsiranda. Ir ji tikrai neketina jo ieškoti čia pat, tarp tų, kuriuos pažįsta gal jau dešimt metų.

  Leave a Reply