Rūšių atsiradimas pdf, epub, mobi

Rūšių atsiradimas | Charles Darwin

Atsisiųsti knygą Rūšių atsiradimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 18×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 640
 • ISBN ar kodas: 9786090404232 • Rūšių atsiradimas.pdf
  Rūšių atsiradimas.epub
  Rūšių atsiradimas.mobi


  Rūšių atsiradimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rūšių atsiradimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rūšių atsiradimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rūšių atsiradimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rūšių atsiradimas aprašymas

  Aprašymas

  Kai buvo išleista pirmą kartą 1859 metais, ji iškart tapo labiausiai aptarinėjamu mokslo veikalu visoje žmonijos istorijoje. O ar galėjo būti kitaip? Juk Darwinas savo knygoje “Rūšių atsiradimas” teigė tuo laikotarpiu neįtikėtinus dalykus…

  Žmogus kilo iš beždžionėms artimų būtybių?
  Išlieka tik stipriausi?
  Atsakyti į daugelį klausimų apie pasaulį gali mokslas, o ne Dievas?

  Darwinas sugebėjo padaryti tai, kas kitiems mokslininkams, kėlusiems evoliucijos teoriją, nepavyko, – paremti savo hipotezę faktais. Natūralios atrankos dėsnis, kuriuo evoliucijos teoriją ir grindžia Darwinas, yra labai platus ir vėliau pradėtas taikyti daugelyje sričių: sociologijoje, politologijoje, antropologijoje, ekonomikoje. Dar svarbiau, kad pasirodžius šiai knygai pasaulyje negrįžtamai pasikeitė požiūris į religiją ir Dievą.

  Iš anglų kalbos K. Bėčius, J. Dagys, M. Natkevičaitė-Ivanauskienė, J. Maniukas, Pr. Mantvydas, V. Povilaitis

  Leave a Reply