Rytoj pdf, epub, mobi

Rytoj | Guillaume Musso

Atsisiųsti knygą Rytoj pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 358
 • ISBN ar kodas: 9789955237617


 • Rytoj.pdf
  Rytoj.epub
  Rytoj.mobi


  Rytoj pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Rytoj pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Rytoj knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Rytoj pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Rytoj aprašymas

  Aprašymas

  Guillaume Musso “Rytoj” – tai mistiška ir sukrečianti istorija. Realybę pranokstanti meistriškai sukurta intriga. Paslaptingas ir įtemptas siužetas.

  Ji yra jo praeitis… jis – jos ateitis.
  Ema gyvena Niujorke. 32 metų moteris vis dar ieško savo gyvenimo vyro. Matjus įsikūręs Bostone. Kraupioje avarijoje netekęs žmonos, jis vienas augina keturmetę dukrą.
  Jie susipažįsta internetu ir susirašinėdami netrukus ima manyti, kad jiems pagaliau nusišypsojo laimė. Abu trokšta susitikti, todėl paskiria pasimatymą nedideliame itališkame Manhatano restorane.
  Tą pačią dieną, tą pačią valandą Ema ir Matjus praveria restorano duris. Juos palydi prie to paties staliuko, ir vis dėlto jie… niekada nesusitiks.
  Kas tai? Iliuzijos? Vieno iš jų fantazija? O gal kito manipuliacijos? Matjus ir Ema, juos išdavusios tikrovės aukos, netrukus supranta, kad tai buvo šis tas daugiau nei paprasčiausiai neįvykęs pasimatymas…

  “Guillaume Musso personažai – labai pažeidžiami, jie apdovanoti jaudinančiu žmogiškumu. Musso istorijose itin svarbią vietą užima emocijos.”
  Le Figaro Magazine

  “Autorius dar kartą įrodė, kad sugeba įkvėpti gyvybę personažams, su kuriais kiekvienam iš mūsų nesunku susitapatinti.”
  Blaise de Chabalier, Le Figaro littéraire

  “Puikiai suregzta intriga , nuostabi istorija.”
  Olivier Bellamy, Radio Classique

  “Nors ir neatsisakydamas skaitytojus žavinčio romantinės komedijos braižo, Guillaume’as Musso šįkart siūlo pasinerti į hičkokišką trilerį.”
  Christelle Dyon, Metro

  Guillaume’as Musso (Gijomas Muso, gim. 1974) – populiariosios prancūzų literatūros fenomenas. Pasaulyje parduota daugiau kaip 16 mln. jo kūrinių egzempliorių, jie išversti į 36 kalbas. 2011 m. Prancūzijoje jis buvo perkamiausias autorius.
  2012 m. leidykla “Baltos lankos” išleido Guillaume’o Musso romaną “Angelo kvietimas”. 2011 m. Prancūzijoje šią knygą lydėjo neįtikėtina sėkmė – buvo parduota daugiau kaip 1,5 mln. egzempliorių. Lietuvoje ji irgi sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus.
  2013 m. lietuviškai pasirodęs šio autoriaus romanas “Po 7 metų” taip pat neliko skaitytojų nepastebėtas.

  Vertė Donata Pleskevičienė

  Leave a Reply