Saimono katinas knygelėje apie save patį pdf, epub, mobi

Saimono katinas knygelėje apie save patį | Simon Tofield

Atsisiųsti knygą Saimono katinas knygelėje apie save patį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Trigrama

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789955477150


 • Saimono katinas knygelėje apie save patį.pdf
  Saimono katinas knygelėje apie save patį.epub
  Saimono katinas knygelėje apie save patį.mobi


  Saimono katinas knygelėje apie save patį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Saimono katinas knygelėje apie save patį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Saimono katinas knygelėje apie save patį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Saimono katinas knygelėje apie save patį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Saimono katinas knygelėje apie save patį aprašymas

  Aprašymas

  Saimono katinas – populiarus internetinės erdvės personažas. Animaciniai filmukai apie jį „YouTube” svetainėje peržiūrėti jau 150 milijonų kartų. Juose žavusis katinas visais įmanomais būdais stengiasi išsikovoti šeimininko dėmesį, kad gautų paėsti, be to, išdykaudamas prikrečia eibių – ką gi, šeimininkui telieka atsidusti.

  Dabar Saimono katinas persikėlė ir į knygos puslapius. Ir čia jis toks pat gyvas ir išradingas, jo pokštai pralinksmina, išjudina, kartais net šio to pamoko. Tokį katiną kaip Saimono turbūt pažįstame kiekvienas, tačiau šis – įžymybė: išmone ir populiarumu jam lygių nėra.

  Knygos ir filmukų autorius – britų animatorius Saimonas Tofildas.

  Saimonas pradėjo piešti linksmus paveikslėlius dar vaikystėje. Studijavo grafiką ir animaciją Lesterio (Didžioji Britanija) De Montforto universitete. Šiuo metu yra Londono „Tandem Films“ animacinių filmų studijos dailininkas animatorius ir kūrybos direktorius. „Saimono katinas“ laimėjo ne vieną apdovanojimą: be kitų, jis pelnė geriausios britų animacinės komedijos titulą ir „YouTube“ svetainės prizą už populiarumą (abu 2008 metais).

  Namuose Bedforšyre su juo kartu gyvena du katinai ir dvi katės, taigi įkvėpimo kūrybai jis turi iš kur semtis.

  Antroji knyga – Saimono katinas kitapus tvoros”.

  Leave a Reply