Sala pdf, epub, mobi

Sala | Victoria Hislop

Atsisiųsti knygą Sala pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955133407


 • Sala.pdf
  Sala.epub
  Sala.mobi


  Sala pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sala pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sala knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sala pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sala aprašymas

  Aprašymas

  Aleksis Filding, iš Anglijos atvykusi į Kretą, savo motinos gimtinę, netikėtai atranda Spinalongą – dabar jau nebegyvenamą salą, tačiau iki šiol išsaugojusią buvusios raupsuotųjų kolonijos pėdsakus. Aleksis čia sutinka ir netolimos praeities liudininkus, menančius ne tik Spinalongos pasmerktųjų kančias, bet ir su jomis susijusią merginos giminės istoriją, taip rūpestingai slepiamą jos motinos Sofijos. Kokius jausmus išgyveno Aleksis prosenelė, kai ją, atskirtą nuo dviejų dukterų, į amžinojo įkalinimo vietą valtele plukdė mylimas vyras? Ką išgyveno įkandin prosenelės ten pat plaukusi viena iš jos dukterų?.. Netgi Aleksis motina Sofija savo sieloje nešioja piktos lemties žymę – tik jau ne raupsų, o klaikios savo tėvų šeimyninės dramos, išdavystės ir keršto paliktą pėdsaką… Ši nauja patirtis jauną merginą užgriūva tokiu asmeninio gyvenimo momentu, kai jai tenka rimtai apsispręsti dėl savo ateities. Į kurią pusę pakreips Aleksis apsisprendimą netikėtai prieš jos akis atsiskleidusi dramatiška giminės patirtis?..

  Nuoseklūs Hislop tyrinėjimai, vaizduotė ir neabejotina meilė Kretai sukuria įtikinamą gyvenimo saloje paveikslą… Jaudinanti ir įtraukianti knyga.
  Evening Standard

  Gražus pasakojimas apie didžiulę meilę ir neįtikimus prietarus.
  Express

  Kaip puikiausia kulinarė ji suplaka istorinę romantiką, įmaišo žiupsnį šeimos paslapčių ir šlakelį moteriškos savistabos.
  Time Out

  Aistringai įsigilinusi į temą… autorė kruopščiai ištyrinėjo stulbinamai įdomią medžiagą ir medicinos faktus.
  The Sunday Times

  Paslaptys, išdavystės, sugriauti gyvenimai. Tai pasakojimas, kuris puslapis po puslapio užvaldo tavo širdį.
  Giola Argiropoulou, Tilerama

  Leave a Reply