Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga pdf, epub, mobi

Šalčio dvelksmas. Ciklo 'Vampyrų akademija' 2-oji knyga | Richelle Mead

Atsisiųsti knygą Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786090100400 • Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga.pdf
  Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga.epub
  Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga.mobi


  Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šalčio dvelksmas. Ciklo ‘Vampyrų akademija’ 2-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  „Šalčio dvelksmas” – antroji Richelle Mead serijos Vampyrų akademija knyga.
  Morojų princesė, mirtingoji vampyrė, Lisa Dragomir apdovanota ypatingu gebėjimu valdyti dvasios elementą. Geriausia Lisos draugė Rouz Hetavėj yra dampyrė, kurios gyslomis teka ir žmogaus, ir vampyro kraujas. Kadangi Lisa yra mirtinga, Rouz tenka ją nuolat saugoti nuo nemirtingųjų strigojų, pačių žiauriausių vampyrų. Jie pasiryžę bet kam, kad Lisa taptų viena jų…
  Rouze turi didelių rūpesčių, mat panašu, kad jos žavusis mokytojas Dmitrijus įsimylėjo kitą, o Meisonas, geriausias Rouze draugas, puoselėja romantiškus jausmus. Lyg to būtų maža Rouz atsiduria Lisos mintyse kaskart, kai ji… mylisi su savo vaikinu Kristianu.
  Netoli Šv. Vladimiro akademijos įvykdytas strigojų išpuolis sukrečia visus. Mokinių saugumu besirūpindami mokytojai išsiunčia juos į privatų Aidehado slidinėjimo kurortą. Ramybė, spindintys snieguoti kalnai, prabangi aplinka leidžia pasijusti saugiems. Tačiau tai tik iliuzija.
  Kuomet trys mokiniai išsiruošia į pavojingą žygį medžioti strigojų, Rouz ir Kristianas skuba jiems į pagalbą. Bet šįkart Rouz – ir jos širdies – tyko daug didesnis pavojus, nei ji kada galėjo įsivaizduoti…

  Leave a Reply