Saldi miesto pasaka pdf, epub, mobi

Saldi miesto pasaka | neringa Tik

Atsisiųsti knygą Saldi miesto pasaka pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Noriu pasakos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 22
 • ISBN ar kodas: 9786094750595


 • Saldi miesto pasaka.pdf
  Saldi miesto pasaka.epub
  Saldi miesto pasaka.mobi


  Saldi miesto pasaka pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Saldi miesto pasaka pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Saldi miesto pasaka knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Saldi miesto pasaka pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Saldi miesto pasaka aprašymas

  Aprašymas

  Neringa Tik – pasakų kūrėja ir „Noriu pasakos” įkūrėja, savo gyvenimo neįsivaizduojanti be stebuklingų istorijų. Rašytoja sukūrė ne vieną dešimtį pasakų, kurios džiugina mažuosius skaitytojus, šypsotis priverčia suaugusius. Ir visai nenuostabu, juk Neringos Tik kūriniuose bulvės keliauja ieškoti lobio, spalvoto šokolado miške galima sutikti dainuojančių skruzdžių ansamblį ar susipažinti su linksma arbūzų šeima.

  „Saldi miesto pasaka” yra trečioji rašytojos knyga. Tai – eiliuota pasaka apie nykštukus, debesis, trolį ir laimę, kuri skirta Panevėžio gyventojams. Nuotaikinga istorija ir žaismingos dailininko Raimundo Kaliaso iliustracijos nukels užburiančią pasaką ir leis pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus šiek tiek kitaip.

  Kaip manote, ar herojams pavyks Panevėžio mieste surengti saldžią šventę? Sužinosite perskaitę šią knygutę „Saldi miesto pasaka”!

  Leave a Reply