Saldus gyvenimas Paryžiuje pdf, epub, mobi

Saldus gyvenimas Paryžiuje | David Lebovitz

Atsisiųsti knygą Saldus gyvenimas Paryžiuje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9785415022403


 • Saldus gyvenimas Paryžiuje.pdf
  Saldus gyvenimas Paryžiuje.epub
  Saldus gyvenimas Paryžiuje.mobi


  Saldus gyvenimas Paryžiuje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Saldus gyvenimas Paryžiuje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Saldus gyvenimas Paryžiuje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Saldus gyvenimas Paryžiuje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Saldus gyvenimas Paryžiuje aprašymas

  Aprašymas

  Saldus gyvenimas Paryžiuje” – lengvą šypseną kelianti, skaniai smagi knyga, įžūlus ir smalsus žvilgsnis į pasigėrėtiną sūrių, šokolado, ir kitų gurmaniškų nuodėmių pasaulį Paryžiuje…

  Pirmąkart Paryžiuje apsilankęs 1980-aisiais, knygos autorius Davidas Lebovitzas nepaliovė svajoti apie sugrįžimą į la belle France ir labiausiai viliojantį miestą – Paryžių… Du dešimtmečius praleidęs Amerikos konditerijose, parašęs ne vieną kulinarijos knygą, jis išsirengė į naują gyvenimą – gyvenimą vienoje gražiausių ir gurmaniškiausių pasaulio sostinių… Galiausiai, su trimis lagaminais kulinarinių gėrybių jis stovėjo gerokai patrešusiame bute Bastilijos kaimynystėje Paryžiuje.
  Tada Davidas Lebovitzas pirmąkart iš tikrųjų suvokė, kad Prancūzija – kitas pasaulis: pradedant visuomenine elgsena, biurokratinėmis pinklėmis ir baigiant vyriškos avalynės nešiojimo paslaptimis ar sūrio patiekimo etiketu. Tai istorija apie užgimusią meilę ir supratimą šiam didingam bei slėpiningam miestui.
  Vertė Eglė Aleksandravičiūtė

  Leave a Reply