Salotos ir gaivinantys gėrimai pdf, epub, mobi

Salotos ir gaivinantys gėrimai | Neringa Kalasauskaitė-Levandovska, Asta Černė

Atsisiųsti knygą Salotos ir gaivinantys gėrimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Smaguris

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 204
 • ISBN ar kodas: 9786094037962


 • Salotos ir gaivinantys gėrimai.pdf
  Salotos ir gaivinantys gėrimai.epub
  Salotos ir gaivinantys gėrimai.mobi


  Salotos ir gaivinantys gėrimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Salotos ir gaivinantys gėrimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Salotos ir gaivinantys gėrimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Salotos ir gaivinantys gėrimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Salotos ir gaivinantys gėrimai aprašymas

  Aprašymas

  Norisi ko nors lengvo, gaivaus ir skanaus?

  Už lango šviečiant saulei stovėti prie viryklės atrodo tikra kančia?

  Šioje knygoje “Salotos ir gaivinantys gėrimai” rasite viską, ko pageidaujate gardiems ir greitiems pietums – tai paprasti ir originalūs receptai, įtiksiantys net ir patiems išrankiausiems. Juos išbandę jausitės sotūs, įgausite energijos visai dienai, būsite žvalūs ir neapsunkę, geros nuotaikos ir turėsite laiko savo mėgstamai veiklai.

  Visiems pasitaiko dienų, kai norisi ko nors lengvo, tingisi ilgai stovėti prie viryklės ir oras už lango toks nuostabus, kad gaišti laiką virtuvėje atrodo tikra kančia. Tai pavasario ir vasaros dienų nuotaika, niekaip nederanti su ilgu triūsimu virtuvėje – geriausias sprendimas alkanam skrandžiui tada yra salotos! Su šiuo paprastu ir greitai pagaminamu patiekalu niekada neprašausite pro šalj, būsite sotūs, bet neapsunkę ir turėsite energijos gerai praleisti laiką gryname ore. Salotos – tai patiekalas, tinkantis ir išrankiems, ir mėgstantiems paprastumą – jų sudedamąsias dalis lengva pakeisti kitomis, koreguoti kiekj ir apskritai improvizuoti. Be to, salotas gali pasigaminti net ir visai nejgudęs virtuvės naujokas. Šis patiekalas turi daugybę privalumų, tačiau didžiausias iš jų – trumpas gaminimo laikas. Šioje knygoje pateikiami salotų receptai padės greitai ir gardžiai pasistiprinti, atsigaivinti ir trykštant gera nuotaika užsiimti pačia smagiausia veikla.

  Na, o kai norisi atvėsti ir burnoje pajusti tikrą vasaros skonj – gaivinantys gėrimai ir kokteiliai kaipmat suteiks žvalumo. Šaldytuve visada turėkite pasiruošę ąsotj greipfrutų limonado ar gaivaus citrinų ir čiobrelių gėrimo ir akimirksniu numalšinkite troškulj – visi gėrimų ir kokteilių receptai tinka ne tik dideliems, bet ir mažiems. Neabejokite – troškulj jveiksite pačiais skaniausiais būdais! Namuose pasigaminti limonadą labai paprasta, tereikia keleto ingredientų ir tuojau pat pamatysite, kad tai šimtus kartų geriau už parduotuvėje pirktus vaisvandenius.

  Praleiskite kuo mažiau laiko virtuvėje, džiaukitės gardžiais ir lengvai pagaminamais patiekalais ir atsigaivinkite savo ruoštais gėrimais! Skanaus!

  Leave a Reply