Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą pdf, epub, mobi

Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą | Osho

Atsisiųsti knygą Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Meilės kelias

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 207
 • ISBN ar kodas: 9786098054057


 • Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą.pdf
  Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą.epub
  Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą.mobi


  Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sąmoningumas. Kaip gyventi išlaikant pusiausvyrą aprašymas

  Aprašymas

  Visų meditacijos technikų, įskaitant Rytų dvikovas, ir, tiesą sakant, visų didžių atletinių gebėjimų pagrindą sudaro budrumas, buvimas čia ir dabar – savybė, kurią Ošo vadina sąmoningumu. Kai nustatome ir suprantame, kokia yra ši savybė, gebame puikiai save valdyti visose gyvenimo srityse.

  Šioje knygoje “Sąmoningumas” Osho moko mus gyventi dėmesingiau, budriau ir mąsliau, su meile, užuojauta ir supratimu. Osho ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prietarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą.

  Londono Sunday Times pavadino jį “vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų”, o Indijos Sunday Mid-Day – “vienu iš dešimties žmonių, kurie pakeitė Indijos likimą”. Dabar, nuo Ošo mirties (1990 m.) prabėgus beveik trims dešimtmečiams, jo mokymas tebėra įtakingas, jį studijuoja įvairaus amžiaus žmonės įvairiose pasaulio šalyse.

  Iš anglų kalbos vertė Algirdas Kugevičius

  Leave a Reply