Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė pdf, epub, mobi

Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė | Carlos Castaneda

Atsisiųsti knygą Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9789955678786 • Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė.pdf
  Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė.epub
  Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė.mobi


  Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sapnavimo menas. Aktyvioji begalybės pusė aprašymas

  Aprašymas

  “Sapnavimo menas” aprašo jakių genties indėno mago don Chuano Matuso sapnavimo pamokas, kurias jis davė savo mokiniui ir šios knygos autoriui Carlos Castanedai.

  Kai sapnuoja, magai patenka į kitus pasaulius, o jie yra tokie pat tikri kaip ir šis, kuriame teka mūsų kasdienis gyvenimas. Šie visi pasauliai egzistuoja vienu metu ir vienoje vietoje, ir magas renkasi, kuriame iš jų užmigti ir kuriame nubusti. Tačiau tada neišvengiamai kyla klausimas: ar dabar, kai skaitome šias eilutes, mes sapnuojame, ar būdraujame? Keistas klausimas? Taip, jis keistas paprastiems žmonėms, tačiau žengusieji magų keliu šį klausimą vertina labai rimtai, nes kuo toliau žmogus nueina magų keliu, tuo menkesnė tampa riba tarp vadinamojo sapno ir vadinamosios tikrovės.

  “Aktyvioji begalybės pusė”, galima sakyti, yra Carlos Castaneda autobiografija. Į šią knygą autorius sudėjo svarbiausius savo gyvenimo epizodus, kurie lėmė jo tolesnį kelią. Kaip sako Castanedos mokytojas don Chuanas, tai yra “įsimintiniausių gyvenimo įvykių kolekcija”. Tą kolekciją sudaro C. Castanedos pasakojimai apie vaikystę, apie studijas, apie mylimas moteris, apie pažintį su savo mokytoju ir apie jo pamokas. Pasak don Chuano, tokie prisiminimai padeda mokiniui įžengti į būties sritį, kurią magai vadina aktyviąja begalybės puse.

  Naujausia Carloso Castanedos knyga – visos į lietuvių kalbą išverstos knygos viename tome – “Don Chuano mokymas”.

  Leave a Reply