Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela pdf, epub, mobi

Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela | Jokūbas Vilius Tūras

Atsisiųsti knygą Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela pdf, epub, mobi

Leidėjas:
IN VIA Baltic

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 18×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 171
 • ISBN ar kodas: 9789955998464


 • Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela.pdf
  Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela.epub
  Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela.mobi


  Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela aprašymas

  Aprašymas

  „Sapnuoju, kad einu“ – knyga, slepianti savyje atradimo džiaugsmą ir nepatirtus įspūdžius. Paėmus ją į rankas, pilkšvas viršelis su vos matomai įspausta kriaukle yra užuomina į turinį.

  Dvasinių paieškų skatinamas, autorius veda skaitytoją užpustytais Lietuvos žiemos keliais, vėliau kalnų takeliais ir vasaros kvapų prisodrintais miškais per šešias Europos šalis iki pat Atlanto vandenyno, savo pasakojimą paremdamas nuotaikingomis nuotraukomis ir šmaikščiais trieiliais.

  Jūs lyg ir pats keliaujate kartu: tai nusikeliate tūkstantį metų praeitin, į Šv. Jokūbo kelio piligrimystės pradžią, kur atsiskleidžia Šv. Jokūbo dviguba simbolinė reikšmė ispanų religiniame suvokime; tai beldžiate į nepažįstamų namų duris, džiaugiatės sutiktų žmonių nuoširdumu ir sielų bendryste, kalbinate piligrimus, dvasininkus ir kitus sutiktuosius apie tai, kas gyvenime svarbiausia, kas turi nepraeinančią vertę mūsų nepastoviame pasaulyje.
  O pabaigoje visa tai tarsi užtvirtinama piligrimo paso antspaudais – šimtamečiais, turinčiais neabejotiną meninę ir istoriografinę vertę.

  Knyga, iliustruota 100 fotografijų, nekartodama autoriaus režisieriaus Jokūbo V. Tūro „Sapnuoju kad einu“ filmo (apdovanoto “Sidabrinės gervės” prizu), užduoda nemaža klausimų, pateikia daug atsakymų ir nuteikia tolesniems apmąstymams.

  Leave a Reply