saulė ir jos gėlės pdf, epub, mobi

saulė ir jos gėlės | Rupi Kaur

Atsisiųsti knygą saulė ir jos gėlės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094792175


 • saulė ir jos gėlės.pdf
  saulė ir jos gėlės.epub
  saulė ir jos gėlės.mobi


  saulė ir jos gėlės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą saulė ir jos gėlės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai saulė ir jos gėlės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą saulė ir jos gėlės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos saulė ir jos gėlės aprašymas

  Aprašymas

  Tai jau antroji „New York Times“ bestselerių autorės poetėsRupi Kaurknyga. „saulė ir jos gėlės“ – eilėraščių rinkinys apie sielvartą, savęs apleidimą, pagarbą savo šaknims, meilę ir savęs stiprinimą.

  tai gyvenimo receptas
  pasakė mano motina
  kurios glėby aš verkiau
  pagalvok apie gėles kurias sodini
  kasmet savo sode
  jos tave išmokys
  kad ir žmonės
  turi nuvysti
  žūti
  įsišaknyti
  pakilti
  kad pražystų

  „Rupi Kaur – savo kartos balsas.“
  USA Today

  „Rupi Kaur poezijai suteikia naują kvėpavimą… Ji apdovanota gebėjimu žodžiais išreikšti tai, ko mes patys dažnai net nesugebame sau įvardyti.“
  Economist

  Rupi Kaur (g. 1992) – Kanadoje augusi indų kilmės poetė, iliustratorė ir gyvų poezijos skaitymų autorė. „saulė ir jos gėlės“, kaip ir pirmoji poetės knyga, iškart atsidūrė „New York Times“ bestselerių sąraše. Kaur poezija daugybei suvaržymų ir viešo smerkimo kultūros slegiamų žmonių tapo emocine parama ir kelrode žvaigžde į vidinį išsilaisvinimą. Debiutinė Kaur poezijos knyga „pienas su medum“ lietuvių kalba pasirodė 2018 metais.

  Vertė Kristina Tamulevičiūtė

  Leave a Reply