Saulėtekis pdf, epub, mobi

Saulėtekis | Victoria Hislop

Atsisiųsti knygą Saulėtekis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955136033


 • Saulėtekis.pdf
  Saulėtekis.epub
  Saulėtekis.mobi


  Saulėtekis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Saulėtekis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Saulėtekis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Saulėtekis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Saulėtekis aprašymas

  Aprašymas

  1972 metų vasarą Famagustos miestas Kipre buvo vienas prestižiškiausių Viduržemio jūros kurortų ir skendėjo sėkmės spinduliuose. Saloje dygo nauji viešbučiai, ir tūkstančiai turistų iš viso pasaulio čia plūdo pasilepinti saulės ir jūros teikiamais malonumais.

  Turtinga ir ambicinga verslininkų pora Savas ir Afroditė Papakostai rengiasi atidaryti vieną didžiausių ir įspūdingiausių viešbučių saloje. Viešbutyje, neišskiriant tautybės ir religijos, taikiai sutardami dirba ir Kipro graikai, ir turkai.
  Vis dėlto už žavingo klestinčio miesto fasado jaučiama besitvenkianti įtampa.

  Po graikų karinio perversmo saloje kilus chaosui ir įsiveržus Turkijos kariuomenei, keturiasdešimt tūkstančių žmonių yra priversti palikti savo namus ir bėgti nuo besiartinančios karinės grėsmės.

  Ištuštėjusio miesto dykynėje, atskirtos nuo viso išorinio pasaulio, telieka dvi — Georgiju ir Ozkanų — šeimos. Tai jų istorija.

  Iš anglų kalbos vertė Sigrida Rupšytė

  Leave a Reply