Savaitėje tik šeštadieniai pdf, epub, mobi

Savaitėje tik šeštadieniai | Paul Maar

Atsisiųsti knygą Savaitėje tik šeštadieniai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garnelis

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9789955883227


 • Savaitėje tik šeštadieniai.pdf
  Savaitėje tik šeštadieniai.epub
  Savaitėje tik šeštadieniai.mobi


  Savaitėje tik šeštadieniai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Savaitėje tik šeštadieniai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Savaitėje tik šeštadieniai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Savaitėje tik šeštadieniai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Savaitėje tik šeštadieniai aprašymas

  Aprašymas

  Gyveno kartą ponas Miežinis ir neapsakomai visko bijojo: kontoros viršininko, plačiagerklės namų šeimininkės, nuomojančios jam kambarį, o labiausiai – žmonių, kurie barasi ir įsakinėja… Tačiau vieną saulėtą šeštadienio rytą į nuobodų pono Miežinio gyvenimą įsiveržia linksmas pramuštgalviškas padarėlis ir įžūliai pareikalauja tapti jo tėčiu!
  Viso pasaulio vaikus apkeliavusi ir jų numylėtine tapusi populiaraus vokiečių rašytojo ir iliustruotojo knyga apie tai, kaip nepaprastas šeštadienio nuotykis aukštyn kojom gali apversti gyvenimą. Tai juokinga, trykštanti sąmoju, kupina žodžių žaismo istorija. Knyga suteiks daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

  Leave a Reply