Savas Stambulas pdf, epub, mobi

Savas Stambulas | Jolita Koruklu

Atsisiųsti knygą Savas Stambulas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 16×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090400050 • Savas Stambulas.pdf
  Savas Stambulas.epub
  Savas Stambulas.mobi


  Savas Stambulas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Savas Stambulas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Savas Stambulas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Savas Stambulas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Savas Stambulas aprašymas

  Aprašymas

  Įsikūręs tarp Rytų ir Vakarų, jungiantis tai, kas sena ir nauja, tradicijas ir šiuolaikiškumą, Stambulas yra energija trykštantis miestas, vis dažniau pavadinamas hipiškiausiu pasaulio miestu. Iš tiesų, dviejuose žemynuose, ant septynių kalvų stovintis miestas gali pasiūlyti kvapą gniaužiančių vaizdų ir vietovių, kelis tūkstančius metų menančią istoriją bei nepamirštamų įspūdžių kiekviename posūkyje.

  Nuo 2007 metų Stambule gyvenanti tinklaraščio Surfing the World Cuisine autorė Jolita Koruklu pirmąja savo knyga „Turkijos virtuvė“ supažindino skaitytojus su gausiais Turkijos skoniais.

  Šiame gide “Savas Stambulas” ji kviečia pasidairyti po gražiausias ir įdomiausias Stambulo vietas ir pateikia daug naudingos informacijos, kad galėtumėte pramogauti, apsipirkti ir mėgautis šalies virtuve kaip tikri stambuliečiai.

  Sužinokite, kur atsiveria gražiausi Bosforo sąsiaurio vaizdai, kaip elgtis mečetėje ar hamame, ką parvežti lauktuvių, kur atsipūsti pasivaikščiojus po Didįjį turgų ir daug kitos kelionėje praversiančios informacijos.

  TURINYS

  Stambulas – įžanga ir istorija

  Transportas

  Sultanahmet

  Beyazit ir Didžiojo turgaus apylinkės

  Eminonu ir Auksinio Rago iškyšulys

  Fatih, Fener, Balat, Eyup

  Palei senąsias gynybines miesto sienas

  Beyoglu

  Karakoy ir Bešiktaš

  Ortakdy, Rumeli Hisan, Emirgan

  Azijos pakrantė

  Princų salos

  Lietuviai Stambule

  Stambulo muziejai

  Galerijos ir šiuolaikinio meno erdvės

  Naudingi patarimai

  Ką valgyti, arba Stambulo skonio gidas

  Apie autorę

  Rodyklė

  Leave a Reply