Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis pdf, epub, mobi

Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis | Violeta Petraitienė

Atsisiųsti knygą Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 510
 • ISBN ar kodas: 9786094690563


 • Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis.pdf
  Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis.epub
  Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis.mobi


  Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis aprašymas

  Aprašymas

  “Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis” – tai antroji autorės, priimančios informaciją iš Pakylėtųjų Valdovų, knyga. Pakylėtieji Valdovai – tai Didžiosios Dvasios, baigusios savo gyvenimą Žemėje ir kantriai mokančios žmoniją pačių svarbiausių dalykų, dosniai dalijančios kosminę išmintį per pasirinktus žmones – kanalus. Šiuo kanalu buvo lemta tapti ir Violetai. Pakylėtųjų Valdovų laiškai, kuriuos Lietuvoje jau devyneri metai energiniu kanalu gauna ir užrašo Violeta, suteikia esminių žinių apie pasaulio ir žmogaus kilmę, sandarą, dvasinę evoliuciją, tarpusavio ryšius, sielos paskirtį ir tikslus.

  Laiškai, padiktuoti aukščiausiojo sąmoningumo būtybių – Sanat Kumaros, Alhėjos, Bernardino, netgi paties Jėzaus – alsuoja didžiule meile ir pagarba kiekvienam žmogui, tikėjimu, kad mes, gyvenantieji fiziniame pasaulyje, Žemės planetoje, galime joje sukurti stebuklingą gyvenimą. Tereikia atrasti didžiąsias Tiesas ir jomis gyventi, kasdien ir kantriai jomis spalvinti savo būties piešinį. Laiškuose gausu informacijos apie Dieviškąją energiją ir jos svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime, apie Meilę, iš kuriose esame sutverti ir į kurią visi sugrįšime.

  “Savęs ir visatos pažinimo link, II dalis” – tai knyga, prikelianti sielą iš miego materiniame pasaulyje, primenanti jai tai, ką buvo pamiršusi per daugybę įsikūnijimų. Dvasiškai prabudusiems žmonėms Pakylėtųjų Valdovų laiškai įtvirtins žinojimą, kad einama teisingu keliu. Pradedantiesiems jie gali tapti įvykiu, radikaliai keičiančiu gyvenimą. To siekia ir dvasinės, aukštųjų dimensijų būtybės, ir pati autorė.

  „Pakylėtieji Valdovai kalbina daugybę žmonių Žemėje, bet retas kuris išgirsta tą šnabždesį. … Mes matome tikrąsias žmonių pastangas ir labai jas vertiname. Ne todėl, kad jūs „mažesni“ ir gerai elgiatės, o todėl, kad jums pavyksta suvokti Dievo Tiesą ir tą Tiesą išgyvenate. … Visų mūsų siekis vienodas – išreikšti Dievo Tiesą. Ir kiekvienas mėginame tai daryti pagal savo galimybes. Jūs Žemėje, mes – subtiliajame pasaulyje.”
  Viešpats Surja

  Leave a Reply