Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją pdf, epub, mobi

Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją | Ken Robinson, Lou Aronica

Atsisiųsti knygą Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090136904


 • Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją.pdf
  Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją.epub
  Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją.mobi


  Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją aprašymas

  Aprašymas

  Kūrybiškumo ir pokyčių ekspertas Ken Robinson drauge su rašytoju Lou Aronica knygoje „Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ analizuoja vieną svarbiausių temų žmogaus gyvenime – kaip rasti savo kelią?

  Būti savo stichijoje reiškia, kad suradote tašką, kuriame susijungė jūsų natūralus talentas ir aistra. Kai žmogus atranda savo stichiją, jis jaučia visišką pilnatvę, įkvėpimą ir gebėjimą pasiekti aukščiausių tikslų. Ken Robnson su humoru ir kartais su ironija pasakoja apie tas sąlygas, kurios padeda mums rasti savo stichiją, ir apie tas, kurios tokią galimybę atima.

  Autorius knygoje„Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ remiasi realių ir žinomų žmonių istorijomis. Buvęs grupės „The Beatles“ narys Paul McCartney, „Simpsonų“ serialo kūrėjas Matt Groening, aktorė Meg Ryan, rašytoja Arianna Huffington, fizikas Richard Feyman ir kiti – nuo verslo lyderių iki atletų – knygoje tampa pavyzdžiais, įrodančiais, kad nei profesija, nei amžius nėra kliūtis ieškoti savojo kelio. Tai, ką pasakoja autorius, yra puiki strategija, galinti pakeisti šiuolaikinį švietimą, verslą bei sėkmės suvokimą.

  Intelekto galimybės, vaizduotės ir kūrybiškumo galia ir atsidavimas – svarbiausi elementai, siekiant rasti savo kelią. O vėliau padėti tai padaryti kitiems. Knyga „Savo stichijoje: atraskite savo įgimtus gabumus ir polinkius – atraskite savo stichiją“ pabrėžia būtinybę galvoti kitaip ir lavinti savo kūrybiškumą.

  „K. Robinsonas, žinomas inovacijų, žmogiškųjų išteklių ir kūrybiškumo lavinimo srityse, imasi užduoties padėti atskleisti ir vystyti individualius talentus bei aistras, kurie veda į sėkmę. Motyvuojanti ir įtikinanti, smagi ir įkvepianti knyga patiks plačiai auditorijai.“
  Publishers Weekly

  „Knyga, kuri apšviečia ir pakylėja visų ją skaitančių protus ir širdis.“
  Susan Jeffers, knygos „Bijok, bet vis tiek daryk“ autorė

  Ken Robinson – kilęs iš Didžiosios Britanijos. Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis kūrybiškumo, inovacijų, švietimo ekspertas pasaulyje žinomas kaip lyderis, kalbantis ir rašantis kūrybiškumo temomis. Jo 2006 metų TED kalba surinko per 37 milijonus peržiūrų ir yra žiūrimiausia kalba TED istorijoje. 2011 metais žurnalo Fast Company elitinių mąstytojų apie kūrybiškumą ir inovacijas sąraše jis pateko į geriausiųjų penkiasdešimtuką.

  Lou Aronica – amerikiečių rašytojas, išleidęs ir keletą grožinės literatūros knygų. Prieš tapdamas rašytoju dirbo leidybos srityje, šiuo metu taip pat dirba nepriklausomoje leidykloje The Story Plant. Gyvena Konektikute su žmona ir keturiais vaikais.

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  Leave a Reply