Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) pdf, epub, mobi

Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) |

Atsisiųsti knygą Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuoliukas

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 21×28, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 35
 • ISBN ar kodas: 9786094034619 • Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais).pdf
  Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais).epub
  Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais).mobi


  Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Scooby-doo! Kačių muzika (1-oji užduotėlių knyga su 25 lipdukais) aprašymas

  Aprašymas

  Knygelė “Scooby-doo! Kačių muzika” – tai užduočių ir galvosūkių knygelė, kurioje rasite ir 25 lipdukus. Teks pamiklinti rankeles ir pasuktų galvą, tad kartu su Skūbiu Dū praleistas laikas bus ne tik smagus, bet ir naudingas.

  Čia jūsų laukia dar keistesni ir paslaptingesni pašėlusio detektyvų penketuko nuotykiai, pagrobtų lobių paieškos, kelionės į įvairiausius pasaulio kampelius Paslapčių autobusiuku, netikėti susitikimai su įvairiausiomis būtybėmis: vaiduokliais, zombiais, vampyrais. Su šia kompanija niekada nebus nuobodu, net ir užklupus sunkumams draugai ras išeitį, o Skūbis Dū savo patrakėlišku elgesiu prajuokins net ir didžiausią paniurėlį.

  Vaikų numylėtinis, ilgakojis šuo Skūbis Dū ir Paslaptingosios draugijos nariai Šegis, Velma, Dafnė ir Fredas atkeliauja pas mažuosius skaitytojus su naujomis istorijomis. „Scooby Doo“ filmukai susilaukė milžiniško populiarumo visame pasaulyje ir jau keletą dešimtmečių kviečia prie ekranų gerbėjus. Šie herojai tapo tokie populiarūs, kad Holivude buvo sukurti net keli vaidybiniai Skūbio Dū filmai.

  Leave a Reply