Šeimos psichologija pdf, epub, mobi

Šeimos psichologija | Gražina Matulienė

Atsisiųsti knygą Šeimos psichologija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ciklonas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkši viršeliai
 • Puslapių skaičius: 201
 • ISBN ar kodas: 9789955880912


 • Šeimos psichologija.pdf
  Šeimos psichologija.epub
  Šeimos psichologija.mobi


  Šeimos psichologija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šeimos psichologija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šeimos psichologija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šeimos psichologija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šeimos psichologija aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Šeimos psichologija” skirta studentams, jaunimui, o taip pat ir visiems skaitytojams, besidomintiems santuokos ir šeimos psichologija.

  Knygos “Šeimos psichologija” autorė supažindina skaitytoją su vyro ir moters psichologija, meilės ryšiais, bendravimo ypatumais. Visa tai atskleidžiama per ikisantuokinio bendravimo ir šeimos formavimo kontekstą. Knygoje gvildenami sutuoktinių bendravimo būdai, aptariamos tipinės ir specifinės konfliktinės situacijos bei jų sprendimo galimybės. Ypatingas dėmesys skiriamas tėvo vaidmeniui šeimoje, tėvystės ir motinystės problemoms, gimus kūdikiui. Išsamiai analizuojamos skyrybų priežastys ir pasekmės suaugusiems ir vaikams.
  Knygos prieduose pateikiami šiuolaikiniai šeimos terapijos metodai, kurių tikslas parodyti profesionalų požiūrį į šeimoje iškilusių problemų sprendimą.

  Gražina Matulienė yra psichologė, socialinių mokslų daktarė, docentė. Žinias tobulino Sankt Peterburgo universiteto Psichologijos fakultete, Jungtinės Karalystės Sunderlando universiteto Sveikatos psichologijos fakultete bei Graikijos Patras universiteto Pedagogikos ir psichologijos fakultete.
  Autorė yra vadovėlių „Psichologija studentui“, „Bendravimo psichologija“, „Psichologija šiandien“ bendraautorė.

  Leave a Reply