Šeimos sambūris pdf, epub, mobi

Šeimos sambūris | Anne Enright

Atsisiųsti knygą Šeimos sambūris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9785417010446


 • Šeimos sambūris.pdf
  Šeimos sambūris.epub
  Šeimos sambūris.mobi


  Šeimos sambūris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šeimos sambūris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šeimos sambūris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šeimos sambūris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šeimos sambūris aprašymas

  Aprašymas

  “Gyvenime mums duota vos keletą kartų patirti tikrą meilę. Norėčiau pasakyti ir savo dukroms: kiekvienas įsimylėjimas be galo svarbus, net jei jums tik devyniolika. Ypač, kai jums tik devyniolika. Jeigu sulaukus devyniolikos mylimiems žmonėms suskaičiuoti pakanka vienos rankos pirštų, po keturiasdešimties tikrai nebeprireiks kitos rankos pirštų. Gyvenimo mums duota patirti tikrą meilę vos keletą kartų, ir visus tuos žmones pamilstame visam laikui”.

  “Šeimos sambūris” – tai romanas apie meilę ir nusivylimą, apie prieštaringą aistrą, nežabotą geismą ir tai, kaip likimas yra įrašomas ne žvaigždėse, bet kūne…

  “Visos didelės šeimos vienodos. Kartais matau jas vakarėliuose ar aludėse, mes apsiskelbiame, tada jau imame sielvartauti: Bilis Bostone, o Džimis Džo Joburge, laikosi gerai – pirmiausia mirusieji, tada pradingėliai, paskiausiai išprotėję.
  Visada būna girtuoklis. Visada būna koks nors, prievartautas dar vaikas. Visada būna toks, kuriam neįtikėtinai sekasi, turi kelis namus skirtingose šalyse, ir kad nors į vieną jų kada ką būtų pakvietęs. Būna paslaptinga sesuo. Einama maždaug tokiomis kryptimis, žinoma, kaip kryptys, jos ir kinta. Nes mūsų šeimos apima viską ir vėlai vakare viskas darosi prasminga. Gailimės savo motinų, su kuo jos turėjo taikstytis lovoje ir virtuvėje, mes neapkenčiame jų ir dieviname, tačiau verkiame dėl jų visada – mažų mažiausiai taip darau aš…”

  Enė Enrait (Anne Enright, g. 1962) – airių rašytoja, esė, apsakymų, publicistikos knygų ir keturių romanų autorė. 2007 metais knyga „The Gathering” („Šeimos sambūris”) buvo apdovanota Man Booker Prize premija.

  Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė, Vaida Keleras, Rima Rutkūnaitė

  Leave a Reply