Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas pdf, epub, mobi

Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas | Sud. Lionė Lapinskienė

Atsisiųsti knygą Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 624
 • ISBN ar kodas: 9789955164982 • Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas.pdf
  Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas.epub
  Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas.mobi


  Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas aprašymas

  Aprašymas

  Per visą praėjusį šimtmetį ir trylika mūsų amžiaus metų, skirtingai nei kitiems Lietuvos regionams, iki šiolei turtingam ir savitam Seirijų krašto kultūros paveldui atskleisti ir įamžinti nebuvo išleista jokio didesnės apimties leidinio. Išliekamąją istorinę ir pažintinę vertę turinčios, retomis nuotraukomis iliustruotos knygos „Seirijų praeitis ir dabartis, I tomas“, skirtos 2011 m. minėtoms Seirijų miestelio įkūrimo 500-osioms metinėms pažymėti, I dalies šešių skyrių puslapiuose Seirijų praeities ir dabarties vaizdai ir įvykiai atsiveria iš šio krašto kilusių ar jame dabar gyvenančių žmonių akimis.
  Per šimtą autorių – dvasininkų, mokytojų, kultūros darbuotojų, mokslininkų ir kt. asmenų – specialiai šiai knygai parengė straipsnius, kuriuose, nuosekliai pasakojant arba analizuojant pateikiamus faktus, žvelgiama į konkrečius švietimo, kultūros ir religijos etapus. Visa tai ateities kartoms bus vertingas rašytinis paminklas, atspindintis šio regiono žmonių gyvenimą ir įvykius visos Lietuvos, o kai kuriais atvejais ir platesniame kontekste.

  Leave a Reply