Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos pdf, epub, mobi

Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos | Mečislovas Jučas

Atsisiųsti knygą Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nacionalinis muziejus LDK Valdovų rūmai

 • Išleidimo metai: 2014
 • Puslapių skaičius: 158
 • ISBN ar kodas: 9786098061277


 • Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos.pdf
  Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos.epub
  Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos.mobi


  Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos aprašymas

  Aprašymas

  “Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos” – tai “Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos” XIX tomas.

  Lietuvių istoriografijos klasiko, garsaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojo, ilgamečio Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesoriaus, habilituoto humanitarinių mokslų daktaro Mečislovo Jučo mokslinių straipsnių rinkinyje „Senoji Lietuva“ skelbiamose publikacijose aptariami, autoriaus manymu, trys esminiai, pereinamieji Lietuvos istorijos laikotarpiai:
  1) iš pagonybės į krikščionybę, siekiant atsakyti į klausimą, kodėl Lietuvoje vėlavo krikščionybė (IX–XII a.);
  2) laikotarpis, kada ir kaip Lietuvos vadovai atidavė valdžią kilmingiesiems, arba politinei lietuvių tautai (XIII–XIV a.); 3) moderniosios lietuvių tautos ištakos ir raida (XV–XXI a.).

  Dalis knygoje “Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos” publikuojamų straipsnių jau anksčiau buvo skelbta mokslo žurnaluose ir periodinėje spaudoje, tačiau jie išsibarstę ir sunkiai prieinami platesniam skaitytojų ratui. Specialiai šiam leidiniui straipsniai buvo pataisyti ir papildyti. Kita publikacijų dalis parašyta naujai.
  Kaip visada, autorius originaliai ir autentiškai, remdamasis pirminiais šaltiniais ir istoriografijos išvadomis, formuluoja svarbiausius Lietuvos istorinės raidos klausimus ir stengiasi pateikti argumentuotą savo nuomonę.

  Knygoje “Senoji Lietuva. Istorijos aktualijos” įdomių ir aktualių Lietuvos istorijos problemų bei siužetų atras tiek profesionalus istorikas, tiek studentas arba mokinys, kiekvienas, besidomintis savo krašto praeitimi, valstybės ir tautos būtimi.

  Leave a Reply