Senoji Lietuva pdf, epub, mobi

Senoji Lietuva | Sud. Olga Fišman, Birutė Kulnytė, Elvyda Lazauskaitė

Atsisiųsti knygą Senoji Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 22×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955415978 • Senoji Lietuva.pdf
  Senoji Lietuva.epub
  Senoji Lietuva.mobi


  Senoji Lietuva pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Senoji Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Senoji Lietuva knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Senoji Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Senoji Lietuva aprašymas

  Aprašymas

  Rusijos etnografijos muziejuje saugomas unikalus lietuvių etnografijos rinkinys: apie 3000 daiktų, daugiau nei 3000 nuotraukų ir negatyvų, žinomų etnografų ir rinkėjų aprašų, archyvinės medžiagos. Šio rinkinio pagrindu Rusijos etnografijos ir Lietuvos nacionalinis muziejai parengė bendrą projektą „Senoji Lietuva“.

  Parodoje ir leidinyje pristatomi vertingiausi kolekcijos eksponatai ir ikonografinė medžiaga: Eduardo Volterio ir Aleksandro Seržputovsko rinkiniai bei 1867 m. Maskvoje vykusios Pirmosios Rusijos imperijos tautų etnografijos parodos eksponatai. Ši medžiaga – svarbi informacija apie etninius, socialinius, buitinius, kultūrinius reiškinius ne tik etnografams, bet ir lietuvių kalbos, istorijos, kultūros tyrinėtojams.

  Kataloge “Senoji Lietuva” publikuojama per pustrečio šimto nuotraukų, iliustruojančių lietuvių etninės kultūros pristatymą Rusijos etnografijos muziejaus rengiamose parodose Rusijoje ir pasaulyje ir papildančių išsamius muziejaus darbuotojų straipsnius apie lietuviškų kolekcijų formavimo istoriją. Straipsniuose apžvelgiama viso lietuviškojo rinkinio istorija ir lietuvių liaudies kultūros pristatymas Pirmojoje Rusijos etnografijos parodoje, atskirai supažindinama su lietuviškų muzikos instrumentų, juostų, ikonografijos, iliustracijų, knygų fondais ir archyvu, pateikiama lituanistinių leidinių bibliografija.
  Skyriuje „Rinkėjai ir tyrinėtojai“ supažindinama su lituanistines kolekcijas formavusių asmenų gyvenimu ir veikla.

  Leave a Reply