Senolės pasakojimai pdf, epub, mobi

Senolės pasakojimai | Susan Gregg

Atsisiųsti knygą Senolės pasakojimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094690372


 • Senolės pasakojimai.pdf
  Senolės pasakojimai.epub
  Senolės pasakojimai.mobi


  Senolės pasakojimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Senolės pasakojimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Senolės pasakojimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Senolės pasakojimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Senolės pasakojimai aprašymas

  Aprašymas

  Protėvių išmintis. Pamokančios istorijos mažiems ir dideliems.

  “Senolės pasakojimai” – tai nuostabios, gilios išminties kupinos istorijos, papasakotos prieš daugelį amžių. Senolė yra mūsų dvasioje glūdinčios amžinos ir nesenstančios išminties moteriškojo aspekto įasmeninimas. Leiskite jai kalbėti jūsų širdžiai ir sielai. Į šią knygą sudėtos Senolės istorijos padės išsilaisvinti iš pasenusio, ribojančio požiūrio į pasaulį ir pamatyti gyvenimo siūlomas neribotas galimybes.

  “Dėkoju, kad perskaitėte mano knygą. Tikiuosi, ji patiko jums nuo pradžios iki galo. Jeigu taip, skirkite šiek tiek savo laiko ir padėkite šią knygą atrasti kitiems. Papasakokite apie ją savo draugams, parašykite apie ją feisbuke, tviteryje ir pan. Dalykitės su džiaugsmu.
  Su meile ir dideliu džiaugsmu Susan

  Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

  Leave a Reply