Septyneri metai Tibete pdf, epub, mobi

Septyneri metai Tibete | H. Harrer

Atsisiųsti knygą Septyneri metai Tibete pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kronta

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9955-595-33-7


 • Septyneri metai Tibete.pdf
  Septyneri metai Tibete.epub
  Septyneri metai Tibete.mobi


  Septyneri metai Tibete pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Septyneri metai Tibete pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Septyneri metai Tibete knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Septyneri metai Tibete pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Septyneri metai Tibete aprašymas

  Aprašymas

  Tibeto žinovas Heinrichas Harreris – vienintelis europietis, gyvenęs prie Tibeto valdovų rūmų ir tapęs Dalai Lamos draugu. Jo atsiminimai “Septyneri metai Tibete”, išversti daugiau kaip į keturiasdešimt kalbų ir išleisti milijoniniais tiražais, tapo pasauliniu bestseleriu.

  “Laikotarpiu tarp dviejų pasaulinių karų vienas britų karininkas pasakė, kad išradus lėktuvą pasaulyje daugiau nebeliko paslapčių. Tačiau pridūrė, kad vienos paslapties visgi esama, nes ant pasaulio stogo yra šalis, kurioje nutinka patys keisčiausi dalykai. Ten gyvena vienuoliai, kurie sugeba atskirti dvasią nuo kūno ir skrajoti ore, o orakulai iš anksto nuspėja ateities įvykius. Šalį supa aukščiausi pasaulio kalnai, o ją valdo gyvasis dievas.”

  Praėjus penkiems dešimtmečiams nuo sensacingo Heinricho Harrerio pabėgimo per Himalajus į Tibetą, didysis šimtmečio nuotykis buvo įamžintas Jean-Jacque‘o Annaud filme, kuriame vaidina Bredas Pitas, Deividas Thewlis, Ingeborga Dapkūnaitė.

  Iš vokiečių kalbos vertė Gintaras Kaminskas, Juozas Macevičius

  Leave a Reply