Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe pdf, epub, mobi

Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe | Colin Clark

Atsisiųsti knygą Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9789955164005 • Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe.pdf
  Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe.epub
  Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe.mobi


  Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Septynios dienos ir naktys su Marilyna Monroe aprašymas

  Aprašymas

  Knyga skaitytojus nukelia į 1956 metų vasarą. Marilyna Monroe atvyksta į Angliją filmuotis juostoje „Princas ir šokėja“. Holivudo garsenybė čia atkeliauja ne tik dirbti, bet ir mėgautis medaus mėnesiu su naujuoju savo vyru scenaristu Arthuru Milleriu. Šiam išvykus į Ameriką, juostos režisierius ir aktorius Laurence’as Olivieris nuobodžiaujančios garsenybės viešnage ir laisvalaikiu pasirūpinti patiki jaunam padėjėjui Colinui Clarkui. Vaikinas su Holivudo žvaigžde praleidžia visą savaitę – juodu grožisi įstabiausiomis Anglijos vietomis, linksminasi po darbų…

  Nuo Holivudo šurmulio ir rutinos pavargusiai Marilynai pažintis su Colinu – tikra atgaiva. O jaunam vaikinui – kančią kelianti pagunda. Kaip atsispirti moteriai, po kurios kojomis visas pasaulis?

  Ši knyga – nuoširdi ir komiška istorija, kaip Colinas Clarkas pelnė Marilynos Monroe pasitikėjimą ir įsitaisė jos lovoje.

  “Clarkas dievina Olivierį ir Monroe, o jo įžvalgos apie jų keistybes ir darbo metodus genialios… Tai nuotaikingiausias mano skaitytas pasakojimas apie gyvenimą filmavimo studijos beprotnamyje…”

  Spectator

  „Nepaprastai sąmojinga… Monroe, kuri didžiąją laiko dalį vaizduojama apsvaigusi nuo alkoholio ar vaistų ir kurią prieš kiekvieną dublį turi „prisukti“ jos repetitorė Paula Strasberg, paveikslas yra genialus.“

  Mail on Sunday

  Leave a Reply