Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane pdf, epub, mobi

Serija

Atsisiųsti knygą Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 21×29, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 18
 • ISBN ar kodas: 9955220732 • Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane.pdf
  Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane.epub
  Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane.mobi


  Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Serija “Mažyliai pažįsta pasaulį”. Pasaulis aplink mane aprašymas

  Aprašymas

  Nuo dvejų metų amžiaus pradeda vystytis vaiko mąstymas ir gebėjimas sieti matomus, girdimus ir jaučiamus dalykus, todėl tokiame amžiuje labai svarbu tuos gebėjimus lavinti.

  Ugdomųjų knygelių su lipdukais, skirtų 3–4 metų vaikams, seriją “Mažyliai pažįsta pasaulį” sudaro leidinėliai “Ant žemės, vandenyje ir ore”, “Pasaulis aplink mane”, “Aš ir mano šeima”, “Metų laikai”. Tokios temos kaip šeima, profesijos, kūno sandara, metų laikai, kaimas, miestas, žemės ir vandens augalai ir gyvūnai supažindina vaikus su supančiu pasauliu ir kasdieniu gyvenimu, kai kuriomis sąvokomis. Lipdukai paįvairina žaidimus, pagyvina užduotis, o kartu ugdo manualinius vaiko gebėjimus. Pratimai supažindina mažylius su geometrinėmis figūromis, kiekio ir dydžio sąvokomis, spalvomis, ugdo gebėjimą rasti panašumų ir skirtumų, lavina judesių koordinaciją.

  Knygelės su spalvotomis iliustracijomis, mielais herojais ir įdomiais pratimais tikrai patiks jūsų vaikui, o jūs būsite patenkinti jo pažanga ir laimėjimais.

  Leave a Reply