Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga pdf, epub, mobi

Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga | Leigh Bardugo

Atsisiųsti knygą Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aukso pieva

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786098105285


 • Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga.pdf
  Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga.epub
  Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga.mobi


  Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šešėlis ir kaulas. Grišų trilogijos 1-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  – Aš tavęs labai ilgai laukiau, Alina, – prisipažino jis. – Tu ir aš pakeisime pasaulį.

  Šešėlis ir kaulas“ – pirmoji grišų trilogijos dalis.

  Apsuptą priešų, kažkada garsią Ravkos tautą dalija Šešėlio kanjonas – neįžengiamos tamsos ruožas, knibždėte knibždantis monstrų, mintančių žmonėmis.

  Alina Starkova niekuomet nepasižymėjo ypatingais gabumais. Tačiau kai kanjone užpuolamas jos pulkas ir žiauriai sužeidžiamas geriausias draugas, joje prabunda slypėjusios galios ir išgelbėja bičiulio gyvybę. Šios galios gali padėti išlaisvinti nusiaubtą ir karų niokojamą šalį. Išplėšta iš savo aplinkos ir nugabenta į karališkąjį dvarą, Alina mokoma būti grišų nare – magiškojo elito dalimi, kuriam vadovauja paslaptingasis Darklingas.

  Vis dėlto šiame pasaulyje niekas nėra tuo, kuo atrodo esąs. Kai prieš akis dunkso neįžvelgiama tamsa, o visos karalystės likimas priklauso nuo Alinos nepažintos galios, ji turi atskleisti grišų, o sykiu ir savo širdies paslaptis.

  Leigh Bardugo – „The New York Times“ bestselerių autorė, kurios knygomis žavisi viso pasaulio jaunimas, teises į šios trilogijos ekranizaciją įsigijo „Hario Poterio“ filmų režisierius Deividas Heimanas ir „DreamWorks“ kino kompanija. Rašytojos knygos išverstos į daugiau kaip 24 kalbas ir išleistos 50 šalių.

  Antroji trilogijos dalis – “Šturmas ir audra”.

  Iš anglų kalbos vertė Tėja Luna

  Leave a Reply