Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai pdf, epub, mobi

Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai | Aldona Ruseckaitė

Atsisiųsti knygą Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 292
 • ISBN ar kodas: 9789986397199


 • Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai.pdf
  Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai.epub
  Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai.mobi


  Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai aprašymas

  Aprašymas

  Dešimtosios Aldonos Ruseckaitės knygos Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai” pagrindinis veikėjas yra Maironis. Vaizduojamas paskutinysis poeto gyvenimo dešimtmetis, veiksmo gijos iš jo nusitęsia ir į ankstesnį laiką. Autorė, pasiremdama dokumentais, atskleidžia Maironio kaip žmogaus, kaip menininko, kaip dvasininko būties dramą, kai jau pasiekęs šlovę, oficialiai vadinamas tautos dainiumi, pranašu, jis patiria vienatvę, nuolatinę kūrybos kritiką, nuoskaudas iš savojo luomo ir valstybinės valdžios. Tačiau poeto tikėjimas gyvenimu stiprus ir jis iki pat mirties neapleidžia savo pareigų.

  Aldona Ruseckaitė yra filologė, nuo 1976 metų dirba Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune. Išleido penkias poezijos ir keturias prozos knygas, parengė keletą muziejinių archyvinių leidinių.

  Naujaausias romanas apie poetę Salomėją Nėrį „Padai pilni vinių“

  Leave a Reply