Šešeri metai pdf, epub, mobi

Šešeri metai | Harlan Coben

Atsisiųsti knygą Šešeri metai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955134381


 • Šešeri metai.pdf
  Šešeri metai.epub
  Šešeri metai.mobi


  Šešeri metai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šešeri metai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šešeri metai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šešeri metai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šešeri metai aprašymas

  Aprašymas

  Laikas visų žaizdų neužgydo

  Prabėgo šešeri metai nuo tada, kai ištekėjo Džeiko Fišerio gyvenimo meilė Natalija. Bet jausmai niekur nedingo. Visą šį laiką jis slėpė širdgėlą atsiduodamas dėstytojo darbui koledže. Šešerius metus Džeikas laikėsi duoto žodžio palikti Nataliją ramybėje ir kankinosi įsivaizduodamas, kaip jo mylimoji laiką leidžia su savo vyru Todu.
  Tačiau netikėtai internete perskaitęs Todo nekrologą Džeikas nesusivaldo ir nuvyksta į laidotuves. O ten aptinka velionį apraudančią našlę, bet tai… ne Natalija. Žinia, kad gedinti našlė ir Todas susituokė daugiau nei prieš dešimtį metų, aukštyn kojom apverčia visą Džeiko gyvenimą. Tai kurgi jo mylimoji?
  Mėginimai rasti atsakymus užmena dar daugiau mįslių. Širdį sudaužiusios — ir melavusios — moters paieškos netrukus ims kelti realią grėsmę Džeiko gyvybei. Vyras supranta tapęs kruopščiai sukurpto pramano dalimi. Bet nejaugi prieš šešerius metus užgimę tokie stiprūs jausmai — irgi pramanas?

  “Harlanas Cobenas pataikė į dešimtuką. Pribloškiamai įspūdingas darbas.”
  Providence Sunday Journal

  “Savo „Šešeriais metais“ autorius dar kartą pademonstruoja, kaip reikia rašyti. H. Cobeno meistriškumą parodo jo gebėjimas nukreipti skaitytojų dėmesį ir neleisti įžiūrėti akivaizdžių dalykų.”
  Washington Post

  Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas

  Leave a Reply