Šeši įtariamieji pdf, epub, mobi

Šeši įtariamieji | Vikas Swarup

Atsisiųsti knygą Šeši įtariamieji pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9789986398752


 • Šeši įtariamieji.pdf
  Šeši įtariamieji.epub
  Šeši įtariamieji.mobi


  Šeši įtariamieji pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šeši įtariamieji pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šeši įtariamieji knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šeši įtariamieji pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šeši įtariamieji aprašymas

  Aprašymas

  Vikas Swarup – populiariojo romano „Lūšnynų milijonierius“ autorius.

  Aukšto Indijos valdininko sūnus Vikis Rai, pamėgęs nerūpestingą gyvenimą, prieš septynerius metus prašmatniame restorane Naujajame Delyje nužudė barmenę. Vien dėl to, kad ši atsisakė jam patiekti gėrimą. Dabar, savo išteisinimo proga, Vikis surengia įspūdingą pobūvį ir jo metu dovanų gauna… kulką.
  Vakarėlio dalyviai – tarsi nužengę iš blizgių žurnalų puslapių, tačiau policija šiame margame būry randa šešis keistus ginkluotus įtariamuosius. Tarp jų – buvęs korumpuotas valdininkas, teigiantis, kad į jį įsikūnijo Mahatma Gandis, Bolivudo aktorė ir ją įsimylėjęs amerikietis, salietis iš Andamanų…
  Vienas sumaniausių Indijos žurnalistų Arunas Advanis užsibrėžia tikslą išsiaiškinti, kas nužudė Vikį. Mums prieš akis ima skleistis neįtikėtinas šešių ekscentriškų asmenybių gyvenimas. Bet ar galime pasitikėti Advaniu? O gal jis siekia visai kitų tikslų, nei apsiskelbė?

  Vikas Swarupas – Indijos diplomatas, šiuo metu reziduojantis Osakoje, Japonijoje. Pagal pirmąjį jo romaną buvo pastatytas „Oskaru“ apdovanotas garsusis filmas „Lūšnynų milijonierius“. Rašytojas išgarsėjo visame pasaulyje, o jo knyga buvo išversta į daugiau kaip 40 kalbų. Daugiau informacijos apie autorių: www.vikasswarup.net

  “Jei Agatha Christie būtų parašiusi detektyvą apie šiuolaikinę Indiją, jos kūrinys būtų panašus į šį.”
  Booklist

  Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

  Leave a Reply