Sesuo Faustina. Šventosios biografija pdf, epub, mobi

Sesuo Faustina. Šventosios biografija | Ewa k. Czaczkowska

Atsisiųsti knygą Sesuo Faustina. Šventosios biografija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 456
 • ISBN ar kodas: 9789955293088


 • Sesuo Faustina. Šventosios biografija.pdf
  Sesuo Faustina. Šventosios biografija.epub
  Sesuo Faustina. Šventosios biografija.mobi


  Sesuo Faustina. Šventosios biografija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sesuo Faustina. Šventosios biografija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sesuo Faustina. Šventosios biografija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sesuo Faustina. Šventosios biografija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sesuo Faustina. Šventosios biografija aprašymas

  Aprašymas

  Išsamioje šv. Faustinos, Dievo Gailestingumo apaštalės, biografijoje “Sesuo Faustina. Šventosios biografija” kruopščiai dokumentuojamas negausių išorinių įvvkių nužymėtas vienuolinis šventosios gyvenimas, jis papildomas amžininkų atsiminimais, susiejamas su istoriniais įvykiais, to meto visuomeninio ir socialinio gyvenimo aplinkybėmis.
  Paraleliai atkuriamas daug intensyvesnis vidinis šv. Faustinos gyvenimas, pilnas kančios, abejonių, tačiau ir didelių, įstabių išgyvenimų, kurie subrandino šv. Faustiną kaip vienuolę ir mistike ir paruošė ją misijai – skelbti pasauliui Dievo Gailestingumą.

  “Parašyti biografiją – nelengva užduotis, ypač jei tenka rašyti apie šventuosius. Tačiau Ewa Czaczkowska puikiai su ja susidorojo ir šiuolaikiniam skaitytojui suprantama kalba papasakojo apie vieną didžiausių XX a. mistikių – šv. Faustiną Kovalską. Atskleisdama paprastos vienuolės iš Dievo Gailestingumo Motinos seserų kongregacijos šventumo kelią, ji parodė, kaip Dievas veikia čia ir dabar – konkretaus žmogaus gyvenime. Ši knyga nėra tik mokslinių tyrimų ir sausų gyvenimo faktų rinkinys. Autorė, bandydama nušviesti šventosios gyvenimą, ne tik peržiūrėjo daugybę archyvų, surinko smulkiausias šv. Faustinos biografijos detales, tačiau ir apsilankė ten, kur gyveno garsioji mistike. Neaplenkė ir Vilniaus, kuris taip pat paženklintas šv. Faustinos gyvenimo. Autorė stengėsi susitikti ir pakalbinti dar gyvus šventosios gyvenimo liudininkus, todėl jai pavyko gana tiksliai perteikti šv. Faustinos gyvenamųjų vietų ir to laiko atmosferą. Ewa Czaczkowska nepasidavė pagundai, kaip dažnai pasitaiko, pagražinti savo herojės portretą. Ji atskleidžia šv. Faustinos fizines ir dvasines kančias, jos vidinę kovą su savimi, savo trūkumais ir išoriniu pasauliu. Skaitydamas knygą supranti, kad tikroji mistika – tai ne akimirkos pagavimas, išrinktųjų privilegija, tačiau nuolatinis Dievo artumo ženklų ieškojimas pilkoje, kartais visiškai neįdomioje realybėje. Autorės dėka ta, kurią pats Jėzus pavadino savo Širdies išrinktąja, tampa artimesnė kiekvienam iš mūsų. Todėl nėra abejonių, kad šią knygą turėtų perskaityti visi, kurie nori priimti šv. Faustinos Dienoraštyje užrašytą žinią ir savo gyvenimu duoti Jėzui atsakymą, kad taptų Dievo Gailestingumo apaštalais.”
  Kun. Mariusz Marszalek, Jubiliejinių Gailestingumo metų koordinatorius Vilniaus arkivyskupijoje

  Iš lenkų kalbos vertė Teresėlė Danguolė Šniūrevičienė

  Leave a Reply