Siaubų autobusas 7 pdf, epub, mobi

Siaubų autobusas 7 | Paul van Loon

Atsisiųsti knygą Siaubų autobusas 7 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9786094414909


 • Siaubų autobusas 7.pdf
  Siaubų autobusas 7.epub
  Siaubų autobusas 7.mobi


  Siaubų autobusas 7 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Siaubų autobusas 7 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Siaubų autobusas 7 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Siaubų autobusas 7 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Siaubų autobusas 7 aprašymas

  Aprašymas

  “Nonvalas vaitodamas vartosi nuo šono ant šono nepajėgdamas atsistoti. Jis mato, kad žmogysta su kirviu vis dar dėbso nė nekrusteldamas, o dvi siaubų kambario būtybės eina artyn.
  Išgirsta jų šnopavimą, kai jos suima ir pakelia jį. Neša į apipaišytąjį autobusą. Nonvalas pernelyg nugeibęs, kad priešintųsi.
  Ten stovi besišypsantis skeletas.”

  Nonvalas dingo! Viduryje nakties jį pagrobia Siaubų autobuso pabaisos ir nuveža į Keliauninkų stovyklavietę. Karščiuojančiam Nonvalui vaidenasi niekada nematyti veidai – šalia jo lovos staiga atsiranda mergaitė ilgais juodais plaukais ir du rudai įdegę vaikai vešliais antakiais ir apžėlusiais skruostais.

  Liselorė nerimauja ir nežino, ką daryti. Ji paprašo Gino ir Izio pagalbos, ir netrukus trijulė jau lekia ieškoti pagrobto Nonvalo. Tik ar jiems užteks laiko??

  Iš olandų kalbos vertė Antanas Gailius

  Leave a Reply