Šibumis pdf, epub, mobi

Šibumis | Trevanian

Atsisiųsti knygą Šibumis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15,5×24,6, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 392
 • ISBN ar kodas: 9786094440359 • Šibumis.pdf
  Šibumis.epub
  Šibumis.mobi


  Šibumis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šibumis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šibumis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šibumis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šibumis aprašymas

  Aprašymas

  “Tobula istorija apie šnipus.”

  Milwaukee Journal

  Travaniano knygos išleistos daugiau kaip keturiolika kalbų, jų parduota milijonai kopijų.

  Nikolajus Helas – ieškomiausias žmogus pasaulyje. Jis gimė Šanchajuje per Pirmąjį pasaulinį karą. Motina buvo rusų aristokratė, o tėvas – paslaptingas vokietis. Išgyvenęs Hirosimos tragediją go meistro globotinis pagarsėjo kaip žavingas meilužis ir rafinuotas samdomas žudikas. Paslaptingasis genijus, kalbų ir kultūrų žinovas siekia savitos tobulybės, vadinamos šibumiu.

  Dabar Helas gyvena atsiskyręs kalnų dvare su žavinga mylimąja. Tačiau netikėtas įvykis verčia jį grįžti į tą pasaulį, kurį taip kantriai stengėsi pamiršti. Pas Helą atvyksta jauna graži nepažįstamoji, ieškanti pagalbos ir prieglobsčio. Netrukus paaiškėja, kad Helas persekiojamas pikčiausio priešo – grėsmingos šnipų organizacijos, vadinamos pagrindine bendrove. Mūšis užverda – vienoje pusėje žiaurumas ir korupcija, kitoje pusėje… šibumis.

  Leave a Reply