Sicilietis pdf, epub, mobi

Sicilietis | Mario Puzo

Atsisiųsti knygą Sicilietis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 318
 • ISBN ar kodas: 9955-08-806-0


 • Sicilietis.pdf
  Sicilietis.epub
  Sicilietis.mobi


  Sicilietis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sicilietis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sicilietis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sicilietis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sicilietis aprašymas

  Aprašymas

  Mario Puzo meistriška saga apie mafiją ir blogį, pakerinti kraupia mafijos pasaulio magija.

  Apie autorių:
  Mario Puzo (1920–1999) gimė Niujorke, dalyvavo Antrajame pasauliniame kare, mokėsi Kolumbijos universitete. Po romanų “Laimingas piligrimas” ir “Tamsos arena” (liet. 1995), sukūrė “Krikštatėvį”, kuris jį išgarsino visame pasaulyje ir pagal kurį jis parašė visų to paties pavadinimo F. Coppollos filmo dalių scenarijus. Filmas gavo du Oskarus. Kitos jo knygos: “Kvailiai miršta” (1978), “Sicilietis” (1984), “Ketvirtasis K” (1992), “Paskutinis Donas” (1996, liet. 1998). Rašytojas mirė 1999 m. savo namuose Long Ailende, vos baigęs rašyti romaną “Omerta” (1999). Po jo mirties dar išleistas jo viso gyvenimo veikalas – romanas “Šeima” (2001, liet. 2004), kurio paskutinį skyrių parašė jo žmona.
  < br> “Sicilietis” – romanas apie legendinį Sicilijos didvyrį, paprastų siciliečių gynėją Turį Giljaną ir jo bendražygius. Romanas apie Sicilijos mafiją ir jos vadus.
  Maiklui Korleonei baigėsi dvejų metų tremtis Sicilijoje, tačiau krikštatėvis paskyrė jam naują užduotį: negrįžti į Ameriką be žmogaus, vardu Salvatorė Giljano. Giljano – legenda, vakarų Sicilijos valstiečių vadeiva, banditas, kovojantis su korumpuota Italijos valdžia. Tačiau didžiausias jo priešas – donas Kročė, žiaurus mafijos vadas. Pasipriešinti dono valiai – vadinasi, paskelbti jam karą, kuriame pralaimėjusiojo neabejotinai laukia mirtis. Į šį aistrų ir išdavysčių sūkurį ir pakliūva Maiklas Korleonė. Paslaptis, kurią jis netrukus sužino, gali atnešti net nesvajotą sėkmę, bet ir gresia baisiausiu pavojumi. Ir vėl Mario Puzo sukūrė meistrišką sagą apie blogį, pakerinčią kraupia mafijos pasaulio magija.

  Leave a Reply