Sidabrinė kriauklė pdf, epub, mobi

Sidabrinė kriauklė | Federica de Cesco

Atsisiųsti knygą Sidabrinė kriauklė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 648
 • ISBN ar kodas: 9786090114957 • Sidabrinė kriauklė.pdf
  Sidabrinė kriauklė.epub
  Sidabrinė kriauklė.mobi


  Sidabrinė kriauklė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sidabrinė kriauklė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sidabrinė kriauklė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sidabrinė kriauklė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sidabrinė kriauklė aprašymas

  Aprašymas

  “Sidabrinė kriauklė” – tai knyga apie meilę. Meilę – galingą kaip gamtos stichija, gydančią sielos ir kūno žaizdas.

  Julijos vaikystė buvo nelengva. Norėdama kuo greičiau ištrūkti iš niūrių namų ir pabėgti nuo slogių prisiminimų, ji visai ne iš meilės išteka už vyresnio pasiturinčio šveicaro. Santuoka nėra laiminga. Julija blaškosi, artumo ieško kito vyro glėbyje, tačiau nesėkmingai.
  Ji nemylima, bet ir pati nemoka mylėti.
  Netikėtai draugė jai pasiūlo kartu vykti į Japoniją. Julijos širdy sukirba ilgesys – kadaise, kai dar buvo paauglė, ji taip svajojo apie tą tolimą šalį! Ir ji išvyksta.
  Japonijoje Julija susipažįsta su muzikantu ir šamanu Kenu. Juos abu apima beprotiška aistra, virstanti meile. Sužeista Julijos siela ima pamažu gyti, nes likimas šiuos žmones seniai susiejo nematomais saitais. Meilė gydo ir Keną, vaikystėje išgyvenusį Hirosimos košmarą.

  “Sidabrinė kriauklė” – subtilus, jaudinantis, aistringas ir vaizdingas pasakojimas, kuris ras kelią į kiekvieno, kada nors svajojusio iš esmės pakeisti savo gyvenimą, širdį. Tai knyga apie dvasinį artumą, begalinę meilę ir viltį.

  Knygos autorė Federica de Cesco gimė Italijoje, vėliau gyveno įvairiose šalyse, mokėsi psichologijos ir meno istorijos. Dabar gyvena Šveicarijoje, ištekėjusi už fotografo japono, todėl romane „Sidabrinė kriauklė“ autorei puikiai pavyko perteikti tolimos kultūros savitumą ir grožį.

  Iš vokiečių k. vertė Žaneta Papšienė

  Leave a Reply