Sidabrinis asiliukas pdf, epub, mobi

Sidabrinis asiliukas | Sonya Hartnett

Atsisiųsti knygą Sidabrinis asiliukas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 16×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 152
 • ISBN ar kodas: 9786094412011 • Sidabrinis asiliukas.pdf
  Sidabrinis asiliukas.epub
  Sidabrinis asiliukas.mobi


  Sidabrinis asiliukas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sidabrinis asiliukas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sidabrinis asiliukas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sidabrinis asiliukas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sidabrinis asiliukas aprašymas

  Aprašymas

  Asiliukas – ne pats ryškiausias knygų veikėjas. Tačiau kartais istorijoje reikšmingi būna ir tie, kurie tylūs ar kuklūs. Šis šviesus pasakojimas apie asiliukus, be kurių pasaulis būtų kitoks.

  “Sidabrinis asiliukas” – tai jaudinantis pasakojimas apie vaikus, kurie iš visų jėgų padeda nepažįstamam žmogui ir geba saugoti paslaptį.
  Tai šiurpus pasakojimas apie karą, kuriame priešus teskiria uniformos spalva. Ir vieni, ir kiti be galo trokšta grįžti namo. O tam gali prireikti tikrai stebuklingo asiliuko…

  Australų rašytojos S. Hartnett knyga “Sidabrinis asiliukas” – daugiasluoksnis pasakojimas apie gerą širdį ir mažuosius didžiųjų istorijų herojus.?

  Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas

  Leave a Reply