Sidro namų taisyklės pdf, epub, mobi

Sidro namų taisyklės | John Irving

Atsisiųsti knygą Sidro namų taisyklės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 704
 • ISBN ar kodas: 9786090121238


 • Sidro namų taisyklės.pdf
  Sidro namų taisyklės.epub
  Sidro namų taisyklės.mobi


  Sidro namų taisyklės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sidro namų taisyklės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sidro namų taisyklės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sidro namų taisyklės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sidro namų taisyklės aprašymas

  Aprašymas

  Homeras Velzas savo vardo neprarado todėl, kad po daugybės nesėkmingų mėginimų atiduoti jį globėjams vis grįždavo į prieglaudą ir Sent Klaude ilgainiui visi suvokė, jog jis, matyt, nusiteikęs gyventi prieglaudoje kaip namuose.

  Homero Velzo gyvenimo odisėja prasideda Sent Klaudo prieglaudoje, kur daktaras Vilburis Larčas dirba Dievo darbą: priima gimstančius našlaičius ir daro abortus – nelygu, kaip nori žiemą vasarą traukiniu atvykstančios nelaimingos moterys.
  Daktaras Larčas myli visus savo našlaičius, ypač Homerą Velzą. Ilgainiui tarp Homero ir daktaro Larčo užsimezga kažkas panašaus į sūnaus ir tėvo santykius, Homeras netgi tampa daktaro padėjėju. Niekada neturėjęs šeimos nei namų ir daug kartų atiduotas galimiems įtėviams, bet vis sugrįžtantis į prieglaudą, našlaitis čia tariasi suradęs tikruosius namus. Tik šie namai nėra tvirtovė, kurioje galėtum pasislėpti nuo gyvenimo negandų. Ir čia niekas neišmokys taisyklių, kuriomis vadovaudamasis galėtum susikurti įprastą ir ramų gyvenimą. Bet gal yra išeitis iš šio užburto rato?
  Užaugęs ir palikęs našlaičių prieglaudą Homeras Velzas gauna galimybę pamėginti. Kokį kelią ir kurias taisykles jis pasirinks ir kur jos Homerą nuves?

  Johnas Irvingas (Džonas Irvingas) – garsus, didžiulio populiarumo visame pasaulyje sulaukęs JAV rašytojas, kultinio romano „Pasaulis pagal Garpą“ autorius. Pagal romaną „Sidro namų taisyklės“ J. Irvingas parašė scenarijų filmui ir už jį gavo „Oskarą“.

  Iš anglų k. vertė Daiva Daugirdienė

  Leave a Reply