Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! pdf, epub, mobi

Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! | Tara Mohr

Atsisiųsti knygą Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9785415025442


 • Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!.pdf
  Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!.epub
  Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!.mobi


  Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik! aprašymas

  Aprašymas

  Pasaulyje žinoma ir populiari moterų lyderystės ekspertė Tara Mohr knygoje „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ suteikia moterims praktinių įgūdžių išreikšti ir įgyvendinti pokyčius, kuriuos jos nori matyti savyje ir pasaulyje.

  Savo programose moterims autorė pastebėjo, kaip moterys riboja savo svajones ir norus, tiek susijusius su jų asmeniniu gyvenimu, tiek su karjera. Tuo pačiu moterys jaučiasi nusivylusios ir nori siekti daugiau. Tara Mohr sukūrė metodą, padedantį moterims siekti svajonių ir veikti ryžtingiau. Jos metodas – išbandytas ir sužavėjęs daugybę moterų, buvo ne kartą aptartas televizijos laidose ir sulaukė didžiulio pripažinimo.

  Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ pateikia realius, praktinius įrankius, kaip moterims nutildyti vidinius kritikus, sėjančius abejones, kaip išgirsti savo pašaukimą, išsilaisvinti nuo poreikio patikti ir baimės būti sukritikuotai, atsikratyti „geros mergaitės“ įpročių ir imtis ryžtingų veiksmų.

  Ne visos moterys svajoja tapti vadovėmis, tačiau visos moterys apie ką nors svajoja. Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ užpildo savotišką tuštumą moterims skirtų patarimų knygų lentynoje. Ši knyga nėra skirta vien tik karjeros didelėse kompanijose siekiančioms moterims, ji siūlo patarimus ir pagalbą kiekvienai moteriai, nesvarbu, ar ji jau yra vadovė, ar savanoriauja kokioje nors organizacijoje, ar yra menininkė, ar vaiką auginanti mama.

  Tara Mohr ir jos paskaitos bei knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ pakeitė tūkstančių moterų gyvenimus. Šie patarimai prieinami visoms, kurios nori siekti daugiau.

  „Pagaliau. Pagaliau ši itin svarbi knyga yra parašyta ir drąsina moteris užimti visa pasaulio kūrybinę erdvę, kurios jos nusipelno. Aš tikiuosi, kad ji įkvėps daugybę moterų priimti savo didybę.“

  Elizabeth Gilbert, rašytoja, knygos „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė

  „Ši knyga yra skirta kiekvienai, kuri jaučiasi stabdoma savo karjeros kelyje. T. Mohr siūlo nuostabias įžvalgas ir patarimus, kaip perkelti savo troškimus į kitą lygį. Tai tyrimais paremtas vadovas, kurį turite perskaityti.“

  Marie Claire

  Tara Mohr – programos moterims „Siek daugiau“ („Playing Big“) kūrėja ir moterų lyderystės ekspertė. Stanfordo universitete įgijo Verslo administravimo magistro laipsnį, Jeilio universitete studijavo anglų literatūrą, rašo straipsnius ir kalba įvairiose konferencijose visame pasaulyje.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Kadžiulytė

  Leave a Reply