Sielų miškas pdf, epub, mobi

Sielų miškas | Jean-Christophe Grange

Atsisiųsti knygą Sielų miškas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×15, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 536
 • ISBN ar kodas: 9789955235835


 • Sielų miškas.pdf
  Sielų miškas.epub
  Sielų miškas.mobi


  Sielų miškas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Sielų miškas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Sielų miškas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Sielų miškas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Sielų miškas aprašymas

  Aprašymas

  Vieną dieną Nantero aukščiausiojo teismo pareigūnė Žana ima įtarti, kad jos mylimasis Tomas jai neištikimas. Piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi, ji įtaiso klausymosi įrangą Tomo psichoanalitiko kabinete – šitaip įgijusi galimybę klausytis jųdviejų pokalbių moteris viliasi sužinoti tiesą. Kiekvieną vakarą gaudama tos dienos įrašus, ji nejučia ima klausytis ir kitų pacientų seansų. Tačiau kartą Žana išgirsta psichoanalitiko ir paslaptingo pagyvenusio lankytojo, kalbančio su ispanišku akcentu, pašnekesį apie šio sūnaus autisto išgyvenamą siaubingą krizę, pasireiškiančią netgi potraukiu žudyti. Moteris kaipmat sumoja, kad vyriškio sūnus ir yra Paryžių šiurpinantis žudikas kanibalas…

  „Prancūziškuoju Stivenu Kingu“ kartais tituluojamas mistinių detektyvų autorius Jean’as-Christophe’as Grangé (Žanas Kristofas Granžė, gim. 1961), prieš atsidėdamas vien grožinei kūrybai, ilgą laiką dirbo laisvuoju žurnalistu, bendradarbiavo su daugeliu garsių periodinių leidinių, o vėliau šią tiriamosios žurnalistikos patirtį sėkmingai pritaikė plėtodamas atskiras tematines linijas savo romanuose. Visame pasaulyje išgarsėjo jau antruoju savo trileriu “Purpurinės upės”, kuris pelnė jam kultinio rašytojo šlovę ir buvo išverstas į daugiau nei trisdešimt kalbų.

  Iš prancūzų kalbos vertė Marija Bogušytė

  Leave a Reply