Šilkaverpis pdf, epub, mobi

Šilkaverpis | Robert Galbraith

Atsisiųsti knygą Šilkaverpis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9786090121627


 • Šilkaverpis.pdf
  Šilkaverpis.epub
  Šilkaverpis.mobi


  Šilkaverpis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šilkaverpis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šilkaverpis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šilkaverpis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šilkaverpis aprašymas

  Aprašymas

  “Šilkverpis” – įtraukiantis, nenuspėjamas, pribloškiantis detektyvas.

  Kai dingsta rašytojas Ovenas Kvainas, jo žmona iš pradžių pamano, kad vyras panoro nuo visų pabėgti ir pabūti vienas. Moteris kreipiasi į privatų detektyvą Kormoraną Straiką – prašo rasti pradingėlį ir sugrąžinti namo. Tačiau tirdamas aplinkybes Straikas greitai supranta, kad viskas ne taip paprasta, kaip mano ponia Kvain.
  Rašytojas ką tik baigė naujos knygos rankraštį, o jame atvirai ir kuo smulkiausiai aprašė beveik visus pažįstamus. Jei romanas būtų išspausdintas, žlugtų ne vieno gyvenimas, todėl daug kas gali trokšti Oveną Kvainą amžinai nutildyti.
  Netrukus Kormorano Straiko įtarimai pasitvirtina – randamas žiauriai nužudyto rašytojo kūnas. Prasideda lenktynės su žudiku, su tokiu negailestingu Straikas dar nebuvo susidūręs…

  „Velnioniškai geras detektyvas.“
  Telegraph

  Iš anglų k. vertė Danguolė Žalytė

  Leave a Reply