Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo pdf, epub, mobi

Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo | Jonnason Jonas

Atsisiųsti knygą Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21,3×14,2, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 480
 • ISBN ar kodas: 9786094033483 • Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo.pdf
  Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo.epub
  Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo.mobi


  Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo aprašymas

  Aprašymas

  Ar gali būti, kad vienas žmogus nulėmė visus svarbiausius XX a. įvykius? Ir kad tas žmogus – senukas, kuris savo 100 metų jubiliejaus proga tiesiog dingo, nusprendęs leistis į paskutinį nuotykį gyvenime?
  Ilgas ir įvykių kupinas gyvenimas atvedė Alaną į senelių prieglaudą, kuri turėjo tapti paskutine jo gyvenimo stotele. Bėda ta, kad sveikata nežada jo apleisti net ir tądien, kai jam sukanka 100 metų. Visi renkasi didžiajai šventei: meras, miestelio žiniasklaida, senelių prieglaudos darbuotojai. Tačiau Alanas neketina dalyvauti. Jis nusprendžia… išlipti pro langą!
  Taip prasideda Alano Karlsono mėnesio trukmės kelionė po Švediją. Pakankamai komplikuota, nes jo ieško ne tik vietinė policija, bet ir nusikaltėliai, kurių lagaminas atsidūrė pas garbaus amžiaus senolį.
  Ši knyga – šis tas daugiau, nei subtilaus humoro kupina šimtamečio paskutinio nuotykio istorija. Kartu tai kelionė per visą XX amžių. Pasirodo, kad šis žmogus ne tik buvo visų pagrindinių jo įvykių liudininkas, bet kai kuriuos jų netgi asmeniškai nulėmė! Būdamas sprogmenų specialistas, jis prisidėjo prie atominės bombos kūrimo ir turėjo progą susitikti su įtakingiausiomis XX a. asmenybėmis: Stalinu, Čerčiliu, Mao, Trumanu, Franku ir De Goliu.
  Švedo Jonaso Jonassono (g. 1961 m.) knyga apie šimtametį pradėjo savo populiarumo kelią gana neįprastu šiais laikais būdu – iš lūpų į lūpas. Nebuvo jokios reklamos, jokių recenzijų. Nepaisant to 2010 metais Švedijoje ji tapo perkamiausia knyga, tiražas perkopė milijoną! Po metų dėl teisių aukcionuose varžėsi didžiausios Europos leidyklos, o šiandien knyga išleista 30 šalių! Disney padalinys įsigijo teises ekranizuoti knygą Skandinavijoje. Prieš „išdrįsdamas“ parašyti pirmąjį romaną, J. Jonassonas dirbo žurnalistu ir televizijos prodiu

  Leave a Reply